______ Имам нужда от помощ______

  • 1 135
  • 8
ПОМООООООЩ!!!!  smile3514

Търся помощ за направата на един сайт. Свързан е с Коледа и с благотворителност, за това леко съм се притеснила. Някой неща не се получават както ги искам.

Моля, ако някой има някакъв опит в уеб дизайна да се свърже с мен и брат ми.  Skype - letia6tata_krava, другите комуникатори са ми в профила.
За сведение - това е първият сайт, който се опитваме да направим с брат ми. Ако някой все пак се реши да помогне, нека се въоръжи с търпение.
Виж целия пост
# 1
Искам да ви покажа нещо. Нещо направено от хора, които не разбират и без достатъчно време. Само каузата е благородна. Идеята е на пазарджишката фракция на ДБМ. В този сайт се поместват карета с реклами на фирми, а приходите ще се използват за подпомагане на домовете в общината. Таксата за поместване на едно каре е минимална. Т.е. достъпна за всеки, който иска да се рекламира по този начин. Периода на валидност на карето е 1 месец. Надяваме се така да си подсигурим някакви постоянни приходи, с които всеки месец да изненадваме някой от домовете. Ако искате да се рекламирате на сайта, нямате никакви грижи.

Все още се надявам, някой с опит в правенето на сайтове да се включи и да помогне за облагородяването  на този.  Щото признавам, че така изглежда малко, като хванат от гората Mr. Green . Свиркайте, ако видите някъде правописни грешки.

Пазарджишки благотворителности
Виж целия пост
# 2
Едно голямо браво за начинанието  Hug Hug
За съжаление не мога да ти помогна,дано друг го направи  Peace
Разплаках се от това,което си написала при посещението ти в дома  smile3518 smile3518
Виж целия пост
# 3
Автор на разказът е MamaZ от форума. За първи път разказът е публикуван в Клюкарника и разкрива точно първите й вълнения след посещение в дом.

Аз само използвам таланта й за да привлечем повече дарители. С нейно разрешение разбира се. Ще добавя името й като автор.
Виж целия пост
# 4
Извинявам се за отклонението, но не можах да се въздъжа!
Разказът е невероятно вълнуващ и истински!!!   bouquet
Виж целия пост
# 5
За съжаление не мога и аз да помогна, но си мисля, дали ние не бихме могли да направим подложката за сайта, а някой друг по разбиращ да я качи, мисля, че може да стане, ама не съм много сигурна... някак бедничко стои така, дано се включи някой по разбиращ, аз смея да кажа че само на фотошоп бих могла да направя нещо и ако се съберат няколко предложения вие да си изберете кое е най-подходящо... нещо такова newsm78
Виж целия пост
# 6
Струва ми се, че най-лесно и красиво ще се получи, ако си свалите някой free template - директно готов сайт. Ще използвате кода, или поне сред многото картинки ще се ориентирате от какво точно имате нужда и какъв външен вид ви допада. Има добри попадения, трябва само малко да се поровите в Гугъл. Ключови думи - Free Web Templates , Free Website Templates
Аз съм начинаеща, иначе бих помогнала.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви. Тепърва ще го разработваме. Той всъщност още не е и пуснат официално. Аз обаче исках да видя как се приема.

Ще бъде добре фотошопки да си развихрят фантазията на тази тема, но тези шарени карета не търпят много шарена подложка. Трябва да е нещо дискретно.
Виж целия пост
# 8
Поздравления за това,което правите!

Текстът е много хубав,но шрифтът-не.Според мен трябва да се раздели на пасажи и да се равни.Трудно се чете,а е важен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия