как да блесне холовата гарнитура?

  • 1 807
  • 8
почнахме ненадейно ремонт и се позацапа , макар и със ситен прах... как да я изчистя, че да стане като нова, не искам фирма да викам. диван и два големи фотьойла от типа мечоци Simple Smile е. дамаската е мека, някаква испанска, не е дебела, нито гладко-тънка. не знам името как е точно.
мисля да мина с прахосмукачката добре и да изпера, но с какво... имаше един трик, оцет или лимонов сок в последната вода. има ли нещо вярно в това?
Виж целия пост
# 1
Тук някой беше писал за вода с оцет - и четкаш  Laughing
Виж целия пост
# 2
някакъв препарат за почистване на тапицерия за коли ми се струва най-удачно  newsm78 ето темата, която бях пуснала скоро:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145389.0
Виж целия пост
# 3
да ви кажа че купих и вече пробвах спрея на Апта и според мен е под всякаква критика.изпръсках го целия и
дадох 5лв за нищо ама здраве да е,а дивана си има петна Confused
Виж целия пост
# 4
 Cry Ей хора, честно реве ми се - един буркан с мед се изсипал на дивана и така хубаво пропил... че нямам думи като го видях как "хубаво" ми стана! Че беше с орехи и лимонови кори - сиреч течен и сигурно до дъното на дунапрена е стигнал  #Cussing out #Cussing out
 Как да го чистя това сега??  #Crazy #Crazy #Crazy
 Дайте хелп плииииииз!  Praynig
Виж целия пост
# 5
Cry Ей хора, честно реве ми се - един буркан с мед се изсипал на дивана и така хубаво пропил... че нямам думи като го видях как "хубаво" ми стана! Че беше с орехи и лимонови кори - сиреч течен и сигурно до дъното на дунапрена е стигнал  #Cussing out #Cussing out
 Как да го чистя това сега??  #Crazy #Crazy #Crazy
 Дайте хелп плииииииз!  Praynig
В първия момент се засмях, но аз бях полудяла като теб преди 2 месеца.Щерката остави отворен тъмно син флумастер на новия ни оранжев ъгъл.Търках, но пак се забелязва.Не мога да ти помогна със съвет, просто исках да ти кажа, че и аз съм в такова положение!
Виж целия пост
# 6
Cry Ей хора, честно реве ми се - един буркан с мед се изсипал на дивана и така хубаво пропил... че нямам думи като го видях как "хубаво" ми стана! Че беше с орехи и лимонови кори - сиреч течен и сигурно до дъното на дунапрена е стигнал  #Cussing out #Cussing out
 Как да го чистя това сега??  #Crazy #Crazy #Crazy
 Дайте хелп плииииииз!  Praynig

Намери фирма, която чисти с машина Рейнбоу - там ти е спасението доколкото може да се изпере такова чудо Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Моят син беше ми надраскал килима и холския ъгъл(промазка) с перманентен маркер,изпра се с Бингола на Хаят ,цена 1,30 лв.
Виж целия пост
# 8
Моят син беше ми надраскал килима и холския ъгъл(промазка) с перманентен маркер,изпра се с Бингола на Хаят ,цена 1,30 лв.

бинголата наистина си остава май най добрият препарат за дамаски. нито вениш нито това апта /дето са къде по скъпи/ вършат работа. само дето според мен маркера го и изпрало защото е промазка, ако е друга тапицерия няма да стане. ние сме с бял диван, който по-точно е сив в момента, целият на петна но не от мръсното с което сме го капали, заливали и т.н. а от вениша. може да пробвам това с водата и оцета, но така или иначе догодина ще го претапицираме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия