Уютно ли ви е във форума?

  • 3 315
  • 105
Ето, да споделим. Как се чувствате? Враждебно ли ви се види или предразполагащо? Имате ли си 'компания' или бродите самотно по страниците? Искате ли да промените нещата? Кажете си, да ви олекне, че пак е времето на 'форумските' теми Grinning
Виж целия пост
# 1
Нямам си компания.
Получавам полезна информация и понякога убивам времето.
Добре ми е така  Mr. Green

Досега никой не се е отнасял враждебно с мен, но дори и да се случи някой ден ми дреме .....  Wink
Виж целия пост
# 2
Ха,това горе-все едно аз съм го писала Joy
Виж целия пост
# 3
Моят отговор го няма  Wink

Уютно ми е обаче, по мой си начин, след като вече близо три години си вися тука ежедневно...има защо
Виж целия пост
# 4
Ау, да бързам ли да си
сменям ника на Плашило?
Треперете, вразииии!
Виж целия пост
# 5
Мю, звучиш като коледна телевизионна програма напоследък. С тия ретроспективни, анализаторски и проникновено-задълбочени теми, дето си ги запускала.

Уютно ли е във форума? Ми аз съм телец, бе душе! Ти да си видяла телец, дето няма да се намести навсякъде като прасе в локва?
Виж целия пост
# 6
Много ми е уютно Grinning Имам си сладка приказка с разни мили дами  и искрено се забавлявам Mr. Green
Нищо не искам да променям, да не вземе да стане като вица за жената, която първите 10 години се опитвала да промени половинката си, а вторите 10 се оплаквала, че нямал нищо общо с мъжа за който се омъжила:lol:
Виж целия пост
# 7
Няма отговор: "Ентусиаст съм, но не смогвам"  Sunglasses
Гот ми е, разтоварвам, бродя, не търся компания специална, някои членове са ми по-присърце, други - не. Иначе в момента за мен вЕрно отчетните са истината.  Laughing
Преди това давах акъл предимно в готварския.
Виж целия пост
# 8
Убивам времето и си освобождавам мозъка, понякога си изхвърлям тук негативната енергия. Почти няма места, където да се чувствам неуютно, щото смятам, че съм "украса за всяка маса"  Mr. Green (туй за новаците-нагледен пример на самовлюбен мастодонт  Mr. Green)
Компания имам, но тя се стеснява все повече. Реалният свят взема връх над виртуалния.
Виж целия пост
# 9
Леле, Роси, верно ли съм като телевизията ooooh! Време ми е да се поспра, значи Blush
Виж целия пост
# 10
'ного, като у нас съм си! Grinning
Виж целия пост
# 11
Да, понякога ми е самотно ..., но е приятно, забавно и изключително полезно. Враждебност не съм усещала - никога. Иска ми се да имах повече време да се опозная с Вас, но ... само желание -  не е достатъчно понякога ....
Виж целия пост
# 12
Леле, Роси, верно ли съм като телевизията ooooh! Време ми е да се поспра, значи Blush
hahaha hahaha
Виж целия пост
# 13
Аз съм от скоро,но за сега виждам,че сте зле настраени към новаците и много спамите..

Колебаех се с гласуването,обаче..Май е от зодията..
Виж целия пост
# 14
Леле, Роси, верно ли съм като телевизията ooooh! Време ми е да се поспра, значи Blush
Ти си ми любимата телевизия.
Сетих се за оная песен "Ти си моето вдъхновение... ти си мойта любима грешка" Май така беше. newsm78 Абе искам да кажа - не се спирай, много е забавно.

Франзело Калина и Мю, кога ще влезете в моя реален свят, бре маскари!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия