парна баня на лицето и бременност

  • 1 371
  • 11
Как смятате, дали парната баня на лицето е вредна за бременни? Парна баня в смисъл като инхалация с цел разширяване на порите и почистване на лицето от козметик. Бременна съм в седмия месец, а толкова се нуждая от тази процедура  Tired
Виж целия пост
# 1
Чувала съм, че капилярите се разширяват по време на бременност и лесно се пукат. Едва ли е вредно за бебето, но пък може да се пукне някой капиляр...
Виж целия пост
# 2
Чувала съм, че капилярите се разширяват по време на бременност и лесно се пукат. Едва ли е вредно за бебето, но пък може да се пукне някой капиляр...

Точно по тоя повод и моята козметичка ми отказваше процедури през тоя ми период Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Нищо подобно,аз съм в края на 6 месец и миналата седмица бях на козметик-жената си е доцент и каза че не трябва да имам никакви притеснения относно процедурите и бременността.Отиди и си се почисти-страхотно е! Joy
Виж целия пост
# 4
Нищо подобно,аз съм в края на 6 месец и миналата седмица бях на козметик-жената си е доцент и каза че не трябва да имам никакви притеснения относно процедурите и бременността.Отиди и си се почисти-страхотно е! Joy

Козметичка-Доцент???!!!!! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 5
И на мен ми отказваха такава процедура докато бях бременна.
Виж целия пост
# 6
Няма проблем PeaceХодих си на козметик,прави ми парна баня-нямам спукани капиляри
Виж целия пост
# 7
Ами така пише на сертификат закачен на стената в салона,най вероятно тя си го е писала rotfImbo де да знам да не съм врачка.
Виж целия пост
# 8
Няма проблем Peace
Виж целия пост
# 9
То си зависи и от устойчивостта на капилярите, при някой при раждането се пукат, но при парна баня също е възможно. При мен лично нямаше такъв проблем .
Виж целия пост
# 10
То си зависи и от устойчивостта на капилярите, при някой при раждането се пукат, но при парна баня също е възможно. При мен лично нямаше такъв проблем .

И аз мисля, че е до кожа. Ти най-добре можеш да прецениш.
Виж целия пост
# 11
Няма проблем PeaceХодих си на козметик,прави ми парна баня-нямам спукани капиляри
И аз Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия