Ако децата ви кашлят сега извеждате ли ги?

  • 692
  • 11
 Blush ама и аз не си озаглавих темата много добре.

Става дума - сега Иван е с кашлица и го спрях от ясла, и тази сутрин излязохме. Всъщност, винаги когато е болен излизаме (е не когато има Т, но ако е само с кашлица, хрема, настинка), не сме се спирали (освен в най-големия студ).
Аз си мисля, че е полезно, но права ли съм?

Днес като се прибрахме (40 мин. бяхма навън) на детето носа му потече и се разкашля като за световно, та се замислих дали не бъркам? Дали не трябва да не излизаме сега?

Как процедирате вие, благодаря?
Виж целия пост
# 1
Излизаме, но в този сезон не сутрин, а по обяд когато е по-меко времето, освен ако няма нещо наложително.А в голяма мъгла гледам да не го извеждам много - и на мен ми действа зле.
Виж целия пост
# 2
И ние с моя Иван излизаме по обед за половин - един час. Миналата седмица кашляше и пак така правехме, но не ми е направило впечетление след разходките да кашля повече.
Виж целия пост
# 3
Ако детето кашля, а навън е мъгла - в никакъв случай не се извежда.
Виж целия пост
# 4
Аз те съветвам да избягваш разходките в мъгливото и влажно време. Всичката тая влага отива директно в белия дроб #Crazy
Иначе , при слънчево и ясно време, това че кашля и излиза навън- не е проблем Wink
Виж целия пост
# 5
Ако няма мъгла и силен вятър излизаме по обяд.
Виж целия пост
# 6
И моята кашля от доста време,ама я извеждам.Иначе у дома е един малък ад.Днес пак я изведох в мъглата,за което после съжалих де.Ама няма начин,у дома полудява....
Виж целия пост
# 7
Излизаме всеки ден сутрин и сле обяд  без изключение дори и да има мъгла(ако е без температура ), но съответно времето е по малко . Не повече от 40минути. При мъгла 15-20 минути.
Виж целия пост
# 8
да, излизаме. но пък петра не е боледувала до сега - 2-3 пъти течащ нос, а това не е повод да си стоим у дома. кашлица и Т не е имала до сега. изключение правят дните, в които имам контракции или ми е зле.
Виж целия пост
# 9
Да,стига да няма мъгла
Виж целия пост
# 10
О, ние си излизаме, освен ако сме много зле.А> 4е се е разкашлял е нормално, от влажния въздух да се размърдали секретите..Все пак-болно или не-на детето му трябва въздух.МАкар и за половин 4ас да е.  Peace
Виж целия пост
# 11
Благодаря за включванията. Следобед пак ще излезем, то е нас не се стои.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия