какви домати зимата?

  • 1 413
  • 15
здравейте, понеже в много детски храни има домати, а аз готвя на малката, не знам какви домати да слагам зимно време,забравих да питам педиатърката.ние сме на 8 месеца . не мислите ли,че са подобри консервираните от колкото тези оранжерийните.мисля да пробвам има едни италиански цели белени.вие какво мислите или знаете по въпроса.
Виж целия пост
# 1
Аз лично зимата не съм купувала читави домати и съответно не бих сложила такива пресни на детето си. Може би по-добре консервирани, макар че знам какви слагат в буркани...Аз лично имам бурканчета с доматки от село, но когато купувам плодове и зеленчуци от пазара, винаги избирам най- обикновените. На всеки пазар, най-често накрая има бабки, които видимо продават по-селски продукти.
Виж целия пост
# 2
Аз му слагам от консерва,но започнах да му готвя от месец и половина насам.
Виж целия пост
# 3
Аз вече започнах да му готвя с консервирани, защото доматите от пазара вече са  Sick
Виж целия пост
# 4
от консерва
Виж целия пост
# 5
Че на 8 месеца може ли вече домати, че и консервирани? newsm78
Виж целия пост
# 6
Домати от пазара зимата не купувам  Naughty
Ползвам домашно производство консервирани домати  Grinning, но ако нямах - щях да ползвам купени консервирани  Peace
Виж целия пост
# 7
Че на 8 месеца може ли вече домати, че и консервирани? newsm78

Що да не може
Виж целия пост
# 8
Пресни домати по това време на годината не ползвам за Тери.Имам доматен сок в шишета/даже и без семки/ правен на село.
Виж целия пост
# 9
Нито едните,нито другите.И все пак тези в консерва са по-добрият вариант.
Виж целия пост
# 10
Лятото си замразих и сега си имам във фризера  smile3521 Но определено през зимата по-добре консервирани, отколкото "пресни" от пазара  Hug
Виж целия пост
# 11
Използвам консервирани.
Виж целия пост
# 12
Че на 8 месеца може ли вече домати, че и консервирани? newsm78

Що да не може

объркала съм се със суровите домати Peace
Виж целия пост
# 13
Използвам консервирани домати зимата
Виж целия пост
# 14
объркала съм се със суровите домати Peace

разбрах, че нещо се обърка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия