Концерт на глухи деца. СНИМКИ!!!!!!

  • 2 712
  • 32
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150011.0
Виж целия пост
# 1
Уф, обърках се и отговорих в Клюкарника. Исках да кажа, че ще вземем да отидем. Всъщност, като е концерт, очаква ли се, че публиката ще стои мирно? Embarassed
Виж целия пост
# 2
хихихих- не се очаква:) Публиката може да се включи.
Виж целия пост
# 3
Аааааа, добре, обичам такива концерти!
Виж целия пост
# 4
          Мисля, че и ние ще отидем, ще го съчетаем с Панаира на Книгата, дано все още има някое издателство. Мерси!
Виж целия пост
# 5
Малкият май ще е преуморен, но ако случайно не е да попитам ... къде е това "Двореца на децата", зала "Триадица"?
Виж целия пост
# 6
Малкият май ще е преуморен, но ако случайно не е да попитам ... къде е това "Двореца на децата", зала "Триадица"?


Петя,това е на К.Величков,преди да слежеш.Там откъдето днес  минахме(сфетовара преди да пресечеш Стамболийски) Разбра ли   newsm78  а самата зала сигорно е някъде вътре взградата   Rolling Eyes  Ама как ти го обясних само     #Crazy
Виж целия пост
# 7

 hahaha

Петя,това е на К.Величков,преди да слежеш.Там откъдето днес  минахме(сфетовара преди да пресечеш Стамболийски) Разбра ли   newsm78  а самата зала сигорно е някъде вътре взградата   Rolling Eyes  Ама как ти го обясних само     #Crazy

Защо, какво му е на обяснението. Двореца на децата е ъгъла на Констнатин Величков и Стамболийски, Метростанция Константин Величков. Минават сумати маршрутки 1,4,6,30,35,48,17 и още няколко, както и трамвай 22, 11. Автобуси 83,11.
Мисля, че с Вени ще отидем. Близо е до нас и мисля, че ще му хареса. Но за уикенда ни се очертава сгъстена програма.

Виж целия пост
# 8

 hahaha

Петя,това е на К.Величков,преди да слежеш.Там откъдето днес  минахме(сфетовара преди да пресечеш Стамболийски) Разбра ли   newsm78  а самата зала сигорно е някъде вътре взградата   Rolling Eyes  Ама как ти го обясних само     #Crazy

Защо, какво му е на обяснението. Двореца на децата е ъгъла на Констнатин Величков и Стамболийски, Метростанция Константин Величков. Минават сумати маршрутки 1,4,6,30,35,48,17 и още няколко, както и трамвай 22, 11. Автобуси 83,11.
Мисля, че с Вени ще отидем. Близо е до нас и мисля, че ще му хареса. Но за уикенда ни се очертава сгъстена програма.




Знам ли,нещо не съм в час   Embarassed   мисла си едно пиша друго    #Crazy
И аз мисла да я заведа Ива,нищо не ми пречи нали ми е на една ръка разтояние     Laughing  дано само да и е интересно.
Виж целия пост
# 9
Да, сетих се  Grinning
Теди, обяснението си е добре, емотиконите са смешни  hahaha
Виж целия пост
# 10
Да, сетих се  Grinning
Теди, обяснението си е добре, емотиконите са смешни  hahaha


 Wink
Виж целия пост
# 11
Концертът беше изключително приятен. А децата - направо невероятни. Браво на тях за положения труд и постигнатите резултати и на техните ръководители - за професионализма, търпението и любовта към децата. Надявам се примера на 28 СОУ да бъде последван и от други училища.  Hug
Виж целия пост
# 12
Наистина беше много интересно,дори се поразчуствах малко   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Наистина беше чудесно, но в благодарение на децата!Нямаше ли кой да им "подари" един дадо Коледа за малко, колкото да се снимат, разни лакомства да им се раздадат - те си го заслужиха истински Confused Heart EyesМного усмихнати, много весели и щастливи, че правят нещо, което е много значимо за тях и за всички нас!Да видиш как греят звезди в очите им, да видиш усмихнатите им лица, просто да видиш красотата в малкото дете.
Много се веселяха newsm68 newsm44
Стана ми много мъчно, че нямаше кой да го отрази, а си заслужаваше не 100, а 100% да се види труда и желанието на децата и техните ръководители smile3501 smile3501 smile3501 newsm20

По-късно ще постна снимки - желаещи има ли Grinning


Цитат
.......дори се поразчуствах малко
Аз даже си поплаках.Моите родители са глухи и съм наясно с чуствата и начина на мислене на другите хора...
Виж целия пост
# 14
...
По-късно ще постна снимки - желаещи има ли Grinning
...
Има  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия