От къде елхичка в саксия?

  • 614
  • 7
Мами и татковци,къде сте виждали да се продават живи елхички в контейнер и за какви парички става въпрос?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Предлагат ги почти навсякъде,където са изкарали елхички за продан.Поне вчера видях на две места в нашия квартал,цените са 30-35 лв,според големината.
Виж целия пост
# 2
Ние си взехме от цветарски магазин, 20 лв. и беше най-голямата - висока е около 130-140 см.
Виж целия пост
# 3
На Симеоновско шосе има огромна градина с елхи в саксии,но за цени още не мога да ти кажа,мъжа ми днеска ми обеща да мине да купи,стига пак да не забрави.Иначе в цветарските магазини също има.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви,уикенда се надявам да можем да се разходим,за да вземем Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 5
Вчера мъжа ми купи от Симеоновско шосе 160 см. за 18,00 лева.Имало е и малко по високи на тази цена,но не са толкова гъсти.
Виж целия пост
# 6
Вчера мъжа ми купи от Симеоновско шосе 160 см. за 18,00 лева.Имало е и малко по високи на тази цена,но не са толкова гъсти.



 smile3525
Виж целия пост
# 7
И аз много искам да е в саксия елхата ни тази година. Не ми се ще да подкрепям изсичането на хубавите дръвчета, нооо... Мои приятели ми казаха, че голяма част от тези елхички в саксиите са изкопани от гората непосредствено преди празниците, а не са расли в тази саксия.  newsm61Това означава 1. елхичката със сигурност ще загине  (точно както и отсечената), защото корените й са прекъснати.  [smilie=smile3512.gif]2. Само ще се плати по-висока сума за саксията. Затова - знаете ли къде продават истински расли в саксия елхички? Те вероятно ще са още по-скъпи... newsm12
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия