След колко време ви се прибра корема?

  • 5 667
  • 143
Аз искам да попитам колко време след раждането ви се прибра корема.Аз съм родила преди почти две години и ми виси корема.Как да го прибера.Раждала съм нормално.Единдвения начин само с коремни преси ли е.
Виж целия пост
# 1
Родих нормално /по лентичката ми ще видиш кога/. За по-малко от 20 дни ми се беше напълно прибрал корема.

От 2 седмици ходя на фитнес за стягане на крака, дупе, корем. Физическото натоварване има сериозен ефект  Peace

Все още има кожа, която се е поразтегнала и трябва да се събере...мажа се и с Mustela гел за след раждане.
Виж целия пост
# 2
Коремът ми се прибра за 20тина дни. Но не бях напулняла много, пазя непрекъснати диети(по нареждане на лекарите) и през бременността и сега. Ходя през ден на фитнес и все едно не съм раждала!
Виж целия пост
# 3
и аз все още имам леко висящо коремче
Виж целия пост
# 4
На мен още не ми се е прибрал Tired аз родих със секцио,но не мога да пазя диета защото кърмя.Но теб мога да те посъветвам щом още не ти се е прибрал да започваш да го стягаш щом те притеснява,успех Peace
Виж целия пост
# 5
първия път- на третата година, а сега ходя на фитнес, newsm39 та взе вече да се поприбира. #Crazy
Истината е в коремните преси  33uu
Виж целия пост
# 6
Около седмица след раждането ми се прибра.
Виж целия пост
# 7
Ох и аз съм с такъв проблем,ама и не полагам много,много усилия-така е като ме домързява Embarassed Wink
Виж целия пост
# 8
Чак когато започнах да отслабвам-към 7я месец.
Виж целия пост
# 9
  Ами и първия и втория път много бързо ми се прибра корема-за няма и месец! Разликата е в това, че сега имам малко сланинки на коремчето  Mr. Green, но с повече упоритост ще ги стопя  Peace!
Виж целия пост
# 10
Корема ми се прибра за 2 месеца след раждането.
Виж целия пост
# 11
С първото ми раждане,което беше нормално корема ми се прибра веднага Simple Smile Сега ще бъда със секцио и ще ми остане коремче и съм решила да ходя на фитнес Peace
Виж целия пост
# 12
Аз раждах секцио и корема още си ми стои. Е не е като при изписването, но е факт че го имам. Мисля след нова година да се взема в ръце и да си върна предишната фигура Praynig
Виж целия пост
# 13
2 седмици след като родих. Peace
Виж целия пост
# 14
Бързо се прибира!Вече нямам корем, но носип и колан за стягане..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия