не съм бременна

  • 1 590
  • 29
 ooooh!. правих си и друг тест и той беше отрицателен и днес ходих на гинеколог. оказа се, че не съм бременна, а е някакво хормонално смущение. каза ми, че матката ми е обърната към дупето и в каква поза е най-добре да се опитваме. а толкова исках да е станало от парвия път Embarassed
Виж целия пост
# 1
Еееееее,Веселче newsm03,не се коси,нищо не е станало,найстина е разочарование но я седни пий една ракийка с мъжото и после luvbed Вярвам че скоро ще ни зарадваш!
Виж целия пост
# 2
Споко ! Laughing
Ще стане точно когато трябва! Peace
Виж целия пост
# 3
Съжалявам!   Не се отчайвай! Сигурна съм, че ще е скоро Peace   
Виж целия пост
# 4
 Много познато чувство ConfusedНо не се предавайте,като не е станало от първия път,може да стане от втория Wink-важното е да не се отчайваш,и да мислиш позитивно Peace
Виж целия пост
# 5
Не се отчайвай, просто бъди търпелива и спокойна.Все пак хубавите неща стават бавно  Peace
Виж целия пост
# 6
Споко ! Laughing
Ще стане точно когато трябва! Peace
Peace
Виж целия пост
# 7
Търпение и спокойствие всичко ще е наред! Гледай позитивно и успех! Grinning
Виж целия пост
# 8
Спри  да го мислиш и всичко ще си дойде на мястото,прави секс,а не бебе-при мен това беше вярната формула!
Виж целия пост
# 9
Спокойно! Нали трябва да има малко напрежение, за да може след това радостта от случката да е по-голяма. И при нас не стана от първия месец, а от втория.
Виж целия пост
# 10
Бебчето още чака подходящия момент, в който да се появи. Сигурна съм, че много скоро ще се похвалиш. Искай го все толкова силно и го прави с мноооого любов! Wink
Виж целия пост
# 11
Има време, при нас стана бързо - от 3 - ят път! preggo
Виж целия пост
# 12
Не се коси!Продължавайте да опитвате!На нас ни беше нужна повече от година.И точно когато спрях да мисля за това ,чудото се случи!!Успех! Hug
Виж целия пост
# 13
Първият път когато исках да забременея стана чак на 6тия месец,а аз всеки месец ревях итъкмо се бях отказала и не ми дойде за 9 месеца,сега с второто от първия път но съвсем непланирано.Така че не мисли за това когато правите секс и ще видиш че ще стане.УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 14
Бебчето още чака подходящия момент, в който да се появи. Сигурна съм, че много скоро ще се похвалиш. Искай го все толкова силно и го прави с мноооого любов! Wink

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия