Какво купихте на децата за Коледа и Нова Година...

  • 3 567
  • 55
Празниците чукат на вратата...

Какво измислихте за подаръци?
Виж целия пост
# 1
Ами за сега колело триколка на Чиполино , детско пиано с клавиши + записани мелодии и бутони с разни сладки животни които също пеят  Peace  и един гараж с три коли  Laughing.
Мисля да му взема още нещо , но не съм го измислила ...

Пианото обаче се радва на най - голям интерес !
Виж целия пост
# 2
За баткото нов телефон, а на малкия влак 120 части, лудата жаба от клипа ( свири същата мелодия и и светят очите),кола на Батман и мисля да взема един паркинк на 6 нива с 5 колички но още не съм ходила до Метро да видя дали си заслужава Peace
Виж целия пост
# 3
На баткото (3г.) купихме багер,камион и бетоновоз,а на бебчо - шезлонг от Дейзи(да е жива и здрава, тя и нейното бебе) Hug,мисля да му взема и още една торба за спане. Joy
Виж целия пост
# 4
На баткото - МР3-ка, на малката люлка-овца   animal085. Исках и музикалната масичка на Чико, но нещо нямат внос no.
Виж целия пост
# 5
моя списък е доста дълъг.За баткото вратарски ръкавици,наколенки,калци,анцуг на България,Яке на Левски.За каката-сак,чантичка,папка и други дребни неща на Уич,анцуг,кукла Уич,пъзел,судоку електронно.За мъника-строител,пиано,кола,Развиващо кубче на симба и количка със различни дрънкулки и джаджета на симба.
Виж целия пост
# 6
От нас ще получи малката кухня на Смобу. И евентуално ще проверя дали в Малечко не са докарали нови животинки към къщичката-ферма на Толо, защото всичко друго го изкупихме отдавна,
Виж целия пост
# 7
На Крисо съм купила телескоп. Но истински, не играчка. За ДГ - колата на Батман ли беше, Спайдърмен ли беше, какъв беше там така и не запомних. От бабите още нищо не съм купила, но предполагам ще е нещо, производно на костенурконинджа-манията му - оръжия, костенурки...

На Наталия съм купила лента, топка, обръч и въже. Професионални истински уреди. Тя си поръча и голяма дъска за стена и това й взех от Офис уан. Иска и Бейби борн, но е вече дърта магарица и мина времето, когато давах по 100 лв. за една кукла. Не знам дали ще й купя, чудя се още. Тя си поръча и едни книжки, които също още не съм купила - двете оставащи ни части от поредицата за Лили чудото /аз все й викам Лили лудото, но съвсем неволно  Embarassed/.

Аз винаги им купувам и по един джиджан тоалет. Нейния вече е закупен, на Крисо само половината. Дотук съм стигнала досега. Нещо тази година се помайвам, таааа...
Виж целия пост
# 8
На малката купихме слон-люлка,на който много се радва.Смятаме да купим още кубче за игра с формички на Chicco.А за нас с таткото по един страхотен тоалет.
Виж целия пост
# 9
Нищо не сме купили - все още издирвам крана на всички кранове, ей тоооооооооооооолкова голям Laughing. Това ще му е подаръка под елхата от Дядо Коледа, освен него от нас няколко нови книжки, пъзел и пластилин, къдрава ножичка, цветни хартийки - дреболийки за майсторене и лепене. В градината ще имат дребни подаръчета от тамошния Дядо Коледа - не знам какви, осигурява ги театъра.
Виж целия пост
# 10
Писах в една друга тема,но хайде и тук-конструктор и мозайка с резервни части към нея.Хвърлила съм око и на една магнитна дъска-чин със столче,но нея ще купувам след НГ.
Виж целия пост
# 11
Малее, още ищо не съм купила. Но съм набелязала май някой от нещата. Тази седмица ще ми е времето за пазар май.  Grinning
Виж целия пост
# 12
В градината Дядо Коледа му донесе аутобан, и понеже за него се изръсихме доста, мисля за вкъщи под елхата нещо дребно  Peace
Виж целия пост
# 13
Дияна си поиска кон, жив Simple Smile Ще й купя някакво плючено пони (за празника в градината), за у нас все още мисля. Най-верочтно ще и вземем скутер.
Виж целия пост
# 14
За големият - в градината сглобяващ се Микеланджело (от костенурките Нинджа), не знам дали се води конструктор, а под елхата - робот с дистанционно.
За малкият - в яслата мъничка китара с копчета и мелодии, а вкъщи - пеещ и ходещ Мечо Пух.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия