зачервено пъпче

  • 6 962
  • 5
Здравейте незнам дали имам повод за притеснение, но все пак нещо ме гложди съмнение. Значи пъпчето на дъщерями е зачервено от вътре и кожата е като изпръхнала. Това е така от две седмици. Тя е на 6 месеца и от известно време все е запечена. Незнам дали в резултат на напъванията при акането се е получило това заречвяване, но неминава. Рових се в литературата си и според мен не е нито гранулом, нито пъпна херния или инфекция, но все пак нещо не е както трябва. Моля за съвет дори ако смятате, че правя от мухата слон драснете нещо за мое успокоение.
Виж целия пост
# 1
О, не смятам, че правиш от мухата слон, но едва ли е нещо страшно. Най-добре е да го види ликар, ако не отмине до няколко дни.
Виж целия пост
# 2
Така и мисля да направя, утре ще посетя личната.
Виж целия пост
# 3
Понякога нежната кожа на пъпчето се раздразва от дрешките, пот или остатъчна влага от къпането.
Мие се с водичка, подсушава се при къпане внимателно с мека кърпа /тензух и май може да се правят компреси, за успокояване. Минава много бързо.
Но си заведи я заведи на преглед разбира се.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми навремето,като беше на 30 дни,тя сега е на 9 г.,имаше възпаление на пъпа,което си е много опасно,защото е вътре инфекцията,а отвън е само леко червено.НО..тя много плака през ноща,преди да го установят лекарите .Едва ли при вас е това,ако детето е спокойно,но ти пиша ,за да имаш едно на ум.
Виж целия пост
# 5
Аз слагам пудра като се зачерви пъпчето и от нея зачервеното изчезва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия