питане за МР3 player?

  • 1 407
  • 16
Имам поръчка за коледен подарък МР3 player, а между другото и кукла  Grinning
И понеже нищо не разбирам от въпросните устройства, моля за малко помощ, какво трябва да гледам, каква марка и колко струват горе долу?
Не знам дали темата е за тук, но тук четат повече хора, та затова я пускам тук   Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Имам поръчка за коледен подарък МР3, а между другото и кукла  Grinning
И понеже нищо не разбирам от въпросните устройства, моля за малко помощ, какво трябва да гледам, каква марка и колко струват горе долу?
Не знам дали темата е за тук, но тук четат повече хора, та затова я пускам тук   Simple Smile

Сигурно имаш впредвид mp3 player. Зависи от марката общо-взето както всичко станало, що се отнася до техника.
Виж тук цени.
http://www.technopolis.bg/scat.php?id=83
Виж целия пост
# 2
Сигурно имаш впредвид mp3 player. Зависи от марката общо-взето както всичко станало, що се отнася до техника.

точно за това питам  Laughing
За марката ясно, обаче какво му се гледа на това чудо - памет ли, има ли такива дето да стават и на батерии и на ток, а какво значи "WMA възпроизвеждане"  newsm78
Виж целия пост
# 3
WMA е формат за компресия на Майкрософт за музика, което означава, че можеш да слушаш не само MP3-ки. Не познавам много хора, които да си компресират музика в този формат, но си е екстра.
Виж целия пост
# 4
WMA е формат за компресия на Майкрософт за музика, което означава, че можеш да слушаш не само MP3-ки. Не познавам много хора, които да си компресират музика в този формат, но си е екстра.

аха, значи това не е чак толкова важно да го има  Thinking
а какво е MPEG 4 - това май са картинки? USB 2.0? и колко песни събира например 512 MB памет?
благодаря за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 5
 Аз пък от заглавието останах с впечатление, че питаш за Минимална Работна Заплата. Embarassed
Виж целия пост
# 6
sorry, редактирах го  Embarassed
Виж целия пост
# 7
За да разбереш колко песни събира 512 МБ памет, сметни средно за песен по 4 МБ, около 120 песни.
Моят съвет е да избираш плеър с батерии, а не със зарядно. Последните батерии се скапват бързо, а смяната им излиза скъпо. Много по удобно е  да си купиш 2 презареждащи се батерии и устройство за зареждане и да си ги сменяш. Друг съвет - не си вземай DIVA плеър.
Аз имам ето това, доволна съм, служи ми вярно Simple Smile
USB 2.0 значи, че плеъра може да се свързва и към USB 2 платка, през нея трансфера на данни е по-бърз. Трябва да видиш каква е вашата USB платка.
Виж целия пост
# 8
Колкото повече памет, толкова по-добре, разбира се зависи от това колко пари можеш да отделиш и за кого е подаръка. За меломани под 1 ГБ май няма смисъл, ако е за някой, който просто иска да си начеше крастата да има такъв плейър и 512 е напълно достатъчно. Някои от мп3 плейърите имат вградено радио, това си е полезно. Посоченото от Svetla1 наистина е добро. Peace
Виж целия пост
# 9
За малката е Simple Smile  според мен 120 песни са много  Thinking
За USB платката на компютъра ли става въпрос и как мога да видя каква ми е  newsm78

Виж целия пост
# 10
За малката е Simple Smile  според мен 120 песни са много  Thinking
За USB платката на компютъра ли става въпрос и как мога да видя каква ми е  newsm78



Всъщност са по-малко от 120 песни...по-скоро към 80-90...зависи от големината на песните (аз имам песни по 20МВ). 512МВ според мен е минималната памет, с която трябва да е мр3 плеъра...256 вече става твърде малко.
Виж целия пост
# 11
Аз вчера вече си получих моя коледен подарък #Milti и той е mp3 player Transcend dazzler1   - мъжът ми ми го избра и е едно супер сполучливо попадение и откъм цена и откъм технически възможности. Едно от главните неща е, че след търсене в Технополис и разочарование от обслужването, в друг магазин (Multirama) той намери този страхотен 512 MB mp3 player, който по нищо не отстъпва на Philips-кия, на по-добра цена e (87лв Shocked) и с 2 години гаранция в сравнение с този на Philips, който е с 1 година гаранция.
512 МB + radio + по-готин дисплей + зареждане чрез USB + всички останали джаджи като слушалки, калъфче, отделни каишки за носене на ръка и на врата и т.н.
Горещо го препоръчвам!  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 12
А къде се намира този магазин Multirama?
Виж целия пост
# 13
Zа какво е MPEG 4 - това май са картинки? USB 2.0?
MPEG-4 e стандарт за компресиране на аудио и видео. MP3 e другото име на MPEG-1 Audio Layer 3.

USB 2.0 e стандарт за връзване на устройства едно към друго, в твоя случай МП3 плейъра към компа. Ако компа ти е с ОС Уиндоус и имаш УСБ входове, значи няма да имаш проблем да вържеш плейъра с компа. Най много да се наложи да инсталираш някой друг драйвер, ама това не е болка за умиране.
Виж целия пост
# 14
Windows ХР съм и имам USB входове - ще стане ли номера  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия