Ролки

  • 1 591
  • 28
Здравейте момичета.Искам да попитам знаете ли от къде да си купя от тези, гумените ролки и дали вършат работа.А лесно ли се ползват?Продават ли се някъде в центъра?На София, де.Мерси!
Виж целия пост
# 1
За тези ли става въпрос:

Има ги в почти всички магазини за козметика.
Аз имам,но не се справям особено добре с тях- явно не ги поставям както трябва,защото ми падат.Веднъж се опитах да спя с тях,но на сутринта всички ролки ми бяха паднали. Wink
Виж целия пост
# 2
Да, аз такива мислех да си взема.Може и да греша, но разбрах, че с тях става най бързо, аз и без това не спя много-много, та ако и с ролки ролки спя-утре трябва да търся и нещо да си крия торбите под очите... Laughing
Има ли някои по-успешни ролки, приложими в домашни условия?Моля, помогнете, че положението с тая коса е тредно да се удържа Praynig
Виж целия пост
# 3
Аз имам от тези,но не съм много доволна.Доволна съм от врящите ролки и за половин час, като включвам и слагането им  ставам къдрава.
Виж целия пост
# 4
Има такива същите,но загряващи се ,продават се заедно със специален уред/ама така го обясних,че чак аз не се разбрах/. Blush
Ще потърся снимка. Peace

 Oт тук:
http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=29&products_id=427
Виж целия пост
# 5
Момичета, мерси, обаче като се опитвам да се регистрирам в този сайт ми дава, че този И-мейл адрес съществува.Не знам какво става.
А  от къде да ги търся?Има ли някакви други, които да препоръчате?
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам от тези самозалепващите се и съм доволна.
Единсвения недостатък им е,че много скубят при махането,обача аз вече съм им свикнала. Peace
Виж целия пост
# 7
И аз съм доволна от самозалепващите на леко влажна коса слагам малко пяна и се навивам после резулата е удивителен. Ползвам ги вече 4 години.
Виж целия пост
# 8
такива, ама зелени и в различни размери има и на Орифлейм, една клиентка си взе и каза че е доволна, ама аз не се навивам, въпреки че ефекта ми харесва, тя ги нагрява на котлона в гореща вода и на влажна коса, после или суши със сешоара или докато изчисти е готова Peace
Виж целия пост
# 9
Вземи от варящите,има ги навсякъде.Няма нужда да спиш с тях,навиваш и след 15 мин си готова.
Виж целия пост
# 10
Какви са тези самозалепващи се?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Какви са тези самозалепващи се?  newsm78
http://www.bukli.com/products/product320.jpg   тези  Wink
Виж целия пост
# 12
Аз имам 10тина от тези самозалепващи се, но нищо не се оправям с тях. EmbarassedМалко коса ли се навива?Като навиеш 2ри-3ти път и се навърти коса навсякъде, крайчето на кичура къще ще се залепи.Моля да ми обясниш, че наистина не знам.
А за тези варящи-ще проверя.Каква цена са те?
Виж целия пост
# 13
А за тези варящи-ще проверя.Каква цена са те?
   Около един лев струват,може и два за 10 броя,но аз ползвам около 15 броя. Wink
Виж целия пост
# 14
Аз си ги слагам така:
-отделям не много дебел кичур коса
-опъвам хубаво кичура , слагам ролката в края му и започвам да навивам кък корените Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия