мили мами искам да ви питам....

  • 1 513
  • 32
Вече съм в 39г.с.,бебка трябва да дойде скоро.Корема ми слезе доста надолу,но и много ме боли...не знам дали са яичниците,или нещо друго,но като легна едва се обръщам!дали има от какво да се притеснявам?Много ще се радвам да ми дадете малко информация!Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Не знам от какво може да е, но сигурно няма да е излишно да се обадиш на доктора си  newsm78 Дано всичко е наред  Praynig стискам палци УСПЕХ
Виж целия пост
# 2
Иди на лекар.
Виж целия пост
# 3
Здравей,
Контракцийте започват като менструални болки.Не се шашкай,ако искаш се обади на док.
Леко раждане и здраво бебче.И да се похвалиш после  Peace
Виж целия пост
# 4
точно като менструални болки са....ще се обадя на док!И ще се похваля-обещавам!Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 5
Контракциите започват като менструални болки.

леко раждане!
Виж целия пост
# 6
и аз съм в 39г.с и имам такива болки, до термина ми остава точно една седмица,но не забелязвам да ми се е смъкнал корема,мен ми е чудно  newsm78 дали може по късно да се смъкне корема ми Rolling Eyes

Виж целия пост
# 7
Вилето, може и бебето да слиза към таза, ако са родилни контракции ще бъдат регулярни през определен интервал от време. Леко раждане и успех  bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз имам такива менструални болки,но засега са на рядко и не са опасни,но при теб вече е време Peace
Виж целия пост
# 9
моя корем се смъква по малко от 3-4 дена,но бебка ми е голяма -над 3,100.не се притеснявай сигурно до ден-два и твоя корем ще запоне да слиза надолу!Успех и леко раждане! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Абе да ви кажа моят корем въобще не се смъкна, не ми изтекоха и никакви води, отидох да раждам точно с такива леки болки ниско долу ......и си родих. При всеки е различно, най добре - доктора ще каже!!
Виж целия пост
# 11
Важното е и двете да сте спокойни и да посещавате редовно лекарите си, всичко друго е строго индивидуално!
Леко и безпроблемно раждане мили 39 годишни мами Peace
Ще чакам да ни се похвалите като се приберете с вашите прекрасни създания   ylinfant  Успех newsm10
Виж целия пост
# 12
може да те боли защото бебо слиза на долу, но може и скоро да се видите с бебо
успех  bouquet
Виж целия пост
# 13
УСПЕХ
Виж целия пост
# 14
Най-вероятно  те боли, защото се смъква надолу, но все пак се обади на доки.
Леко раждане Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия