Къде в колата сте сложили столчето за бебето ви?

  • 2 379
  • 65
Къде в колата сте сложили столчето за бебето ви?Аз съм го сложила отпред , но току що прочетох, че най-безопасното място било средната задна седалка. Това било ако имаш airbag отпред. Thinking
Виж целия пост
# 1
Слага се отзад знам че отпред не е позволено да се возят бебета Peace

Виж целия пост
# 2
Возя бебката отпред още от раждането и. Разбира се съм изключила въздушната възглавница.
Често шофирам сама с нея и така ми е най-удобно.
Виж целия пост
# 3
Зад шофьорското място.
Вози се без човек отзад.
Виж целия пост
# 4
Когато съм сама в колата е отпред при мен, нямам въздушна възглавница, така мога да я наблюдавам, ако се наложи да и дам бибероната или вода на някой светофар.Ще мине отзад когато стигнем до столче за кола сега при мен и е добре а и указанията не са да не се слага отпред а там където няма въздушна възглавница.
Виж целия пост
# 5
Абе вие добре ли сте  Shocked най опасното място в колата е това до шофьора и в повечето случаи на катастрофи именно тези седяли на това място са най-тежко пострадали. по удобно ви било. Това са бебета за бога. Зад шофьора е най безопасно. Вие какво, искате да е довас та ако ревне да гледате в бебето и да ви блъсне първата кола...много ви моля недейте така. smile3511
Виж целия пост
# 6
Малко коли имат средна задна седалка. Нашето е отзад, разбира се, зад седалката на спътника до шофьор,а знам, че там е най-безопасното място.
Виж целия пост
# 7
Задължително отзад,даже в упътването на седалката е написано Peace
Виж целия пост
# 8
По диагонал на шофьорското място.
Виж целия пост
# 9
Отзад, в средата. Смятам че там е най-безопасно
Виж целия пост
# 10
Аз слагам кошницата отпред до мен, когато шофирам,но по принцип трябва да е отзад . След 2 месеца ще сложа и голямото столче,но отзад в средата- хем каго шофирам да гледам и малката- хем за по-безопасно..
Виж целия пост
# 11
Не мога да разбера що за майки са тези, които возят децата си отпред newsm78
Мястото на бебешкото столче е на задната седалка Shocked
Не мисля, че е важно да ни е по- удобно, по- важно е детето да е на възможно по- безопасно място , в случай на удар  #Crazy Не дай си БОЖЕ Praynig
Виж целия пост
# 12
Абе вие добре ли сте  Shocked най опасното място в колата е това до шофьора и в повечето случаи на катастрофи именно тези седяли на това място са най-тежко пострадали. по удобно ви било. Това са бебета за бога. Зад шофьора е най безопасно. Вие какво, искате да е довас та ако ревне да гледате в бебето и да ви блъсне първата кола...много ви моля недейте така. smile3511
Peace
Винаги съм мислила, че отпред е забранено да се возят деца. Аз возя бебка и бати отзад. Таткото си позволява да вози баткото отпред, въпреки, че аз не съм съгласна.
Абе, момичета, дето возите бебоците отпред, като ви спират ченгета, не ви ли правят забележки?
Виж целия пост
# 13
зяд шофьора е нашто или по средата го слагаме Peace
Виж целия пост
# 14
Не мога да разбера що за майки са тези, които возят децата си отпред newsm78
Мястото на бебешкото столче е на задната седалка Shocked
Не мисля, че е важно да ни е по- удобно, по- важно е детето да е на възможно по- безопасно място , в случай на удар  #Crazy Не дай си БОЖЕ Praynig
Присъединявам се към мнението. Разбира се, че мястото до шофьора е най-опасното място в колата. Да не говорим, че при силен удар почти нищо не спира бебето да прелети 1 метър до стъклото или да се задуши с коланите (не дай боже, разбира се, но при тези шофьори, а както и повечето вече са жени...).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия