Я кажете къде да отидем днес, до 150 км от София

  • 2 000
  • 11
Момичета, на мен днеска много ми се ходи някъде извън града и с мъжа ми решихме към 2-3 да тръгнем, но къде и двамата не се сещаме.Не е задължително да е много близко, до към 150км става.За сега сме решили Копривщица, но  може и да не е там.Искаме да си останем двамата, да хапнем готина кухня някъде, няма да можем да видим кой знае какво , нали се стъмва рано, но просто е така...както се казва " г'з път да види" Mr. Green
Посока Троян , примерно сме ходили мнооооооого пъти , а само тази година поне 15, та на там не ми се ходи.Спиране на яз. Сопот винаги, понякога минаваме през Лесидрен...но ако се сещате нещо интересно там, споделете

Дайде малко идейки  Hug
Виж целия пост
# 1
Банско Laughing
Виж целия пост
# 2
може костенец или старият пловдив..
Виж целия пост
# 3
Mоже да се разходите да новия спа хотел в Пирдоп.Eто сайта- http://www.borovagora.com/
Близо до София е.Преди 1 месец ходих с една приятелка и останахме много доволни,скоро пак мислим да ходим,а и Копривщица ви е близо. newsm10
Виж целия пост
# 4
Благодаря , милички , за съветите!  bouquet
Ходихме до Велинград и си изкарахме много добре.На езерото Клептуза има един пъб , където правят пъстърва под формата на суши по тайна рецепта от един дядо.Никъде другаде няма такава риба.
Още преди да родя бяхме ходили с баща ми и собственика и ми щукна, че така и така ще пътуваме нека поне се насладим на уникланата им рибка.
Пътя беше екстра, никъде нямаше мъгли след като излезнахме от София.

Другата седмица пак ще заформим пътуване, та темата си остава актуална!
Виж целия пост
# 5
Браво констанс... Евалла ви правя, че можете да осъществите подобно нещо...

За следващия път препоръчвам Кюстендил и балкана над града, както и зоопарка им.
Виж целия пост
# 6
Някой знае ли в какво състояние е пътят за Копривщица - в смисъл поддържан или с дупки. Че и аз искам някъде да отидем с приятеля ми, ама след НГ... На Велинград аз съм ходила много пъти и не ми се ходи там. Искам някъде другаде, ама да не е много далеч от София... Grinning
Виж целия пост
# 7
Някой знае ли в какво състояние е пътят за Копривщица - в смисъл поддържан или с дупки. Че и аз искам някъде да отидем с приятеля ми, ама след НГ... На Велинград аз съм ходила много пъти и не ми се ходи там. Искам някъде другаде, ама да не е много далеч от София... Grinning

вчера се върнахме от Копривщица - пътят е приличен, за последно го правиха преди 1 май, когато идва Президентът в Копривщица.
След Златица има един участък с дупки, но се преживява, иначе Гълъбец и Сарански баир са ОК, после Мирково, Челопеч е ОК също, няма проблем с пътя, приятно изкарване Peace

Валя сняг в Копривщица, пързаля се Ади с шейна, беше студено, вчера сутринта беше -13 градуса, а през нощта може и -15 да е било, чудна зима е там Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Liorena, мерси за инфото. А къде спахте там? Има ли добри хотелчета?
Виж целия пост
# 9
Liorena, мерси за инфото. А къде спахте там? Има ли добри хотелчета?

ами ....ние си спахме вкъщи Blush, в смисъл.....дълга история....аз имам къща там, но и мъжът ми има къща там, и да има много прилични хотелчета, познавам доста от тях....
и повечето от тях са много приятни, но аз съм си пристрастна малко или много и ти препоръчвам това:
www.hotelastra.org

но това не означава в никакъв случай, че няма и други добри места, например Бащина къща не е лошо, но е в по-съвременен стил, зависи какво търсиш всъщност.

много са хотелчетата Grinning
и после пиши как изкарахте Wink
Виж целия пост
# 10
Лиорена, хиляди благодарности. Веднага отворих сайта на този хотел. Хотелчето ми харесва и ценита са ок. Мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Лиорена, хиляди благодарности. Веднага отворих сайта на този хотел. Хотелчето ми харесва и ценита са ок. Мерси!   bouquet

няма за какво Wink, писах ти лично съобщение Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия