стафилококи

  • 1 111
  • 7
здравеите.От 1 година страдам от цистит.Или поне доктора ми каза,че е цистит.За една година се разболях 4 пъти.Сега обаче реших да си направя изследвания-стерилна урина.Показа наличието на стафилококи.Някой може ли да ме посъветва към кой мога да се обърна за помощ,дали това се лекува.Опасно ли е?Аз съм на 18
Виж целия пост
# 1
Нямам опит със стафилококите, но това което съм чела във форума е, че са доволни от мед. център Анаста ето адреса:
"Анаста"
Адрес: ул. "Акад. Г. Бончев" № 1(срещу издателство-БАН, до сервиз "Волво"/"Рено")
Тел.: 979-20-24
Прием: 8-16 ч.
Имунодиагностиска, имунотерапия на СТАФИЛОКОКОВИ заболявания
Надявам се да съм била полезна!Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Колкото по-скоро се отправиш към горепосочената лаборатория и започнеш с ваксината, толкова по-добре за тебе. Аз лично съм изключително доволна. От стафилококите носът ми беше запушен почни целогодишно и то години наред. Изкривена носна преграда било. Дренки!!! Бяха стигнали до концетрация 3 /при норма1/ или нещо такова. 3-4 месеца се лекувах. Сега съм добре.
Много са опасни стафилококите. С антибиотици лечението е временно.
Виж целия пост
# 3
Ех,и мен ме наплашихте.Аз направих пилонефрит.Възпаления на гърлото.
Днес ми откриха стафилококи.-масово патогенни.Незнам какво ще рече.
ЯВно съм ги мъкнала година с мен.
Откриха ги чрез гърлен секрет,в урината имаше протеус.
И аз сега се чудя какво да правя.
Виж целия пост
# 4
Моето детнце е в момнта със стафилококи(пуснала съм тема дори)-не знаех много за тези бактерии.Започнахме ваксиниране с Анаста.Не знам кога трябва да покаже резултат.
Виж целия пост
# 5
Добре,аз разбрах,че било заразно.
Кърмих малкия 10месеца,и сега ме е страх да няма и той стафилокок.
Какво изследване да му пусна,за да се арзбере?
Стерилна урина достатъчно ли ще е?Sad
Мн ме е страх
Виж целия пост
# 6
Исайкова, стафилококите са навсякъде и всеки си ги носи по кожата, въпрос на имунна система дали ще се разболееш, понеже те се размножават усилено по време на болест и усложняват състоянието. Изследвания на детенцето ти можеш да направиш като пуснеш носен секрет - огнището на стафилококите е носната лигавица. Не се страхувай, Анаста имат решение на въпроса. А профилактично може също да се маже трипафлавин.
Виж целия пост
# 7
Вече писах в другата тема, ще напиша и тук- след ваксина в Анаста не съм имала повече стафилококи, което не ми пречи да имам постоянно стрептококи, но това е друг въпрос
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия