Окосмяване и контрацетиви?

  • 668
  • 4
Момичета, някоя от вас лекувала ли е окосмяване на лицето с контрацепция?
От около месец в резултат на лечение ми се увеличи и потъмня мъха на горната устна и на бузите около ушите. Косъмчетата са съвсем тънки и личат само на силна светлина, но адски ме притесняват. #2gunfire Чувала съм,че  доста често изписват Diane35 за подобни проблеми. Чудя се дали след като престана да приемам въпросните таблетки, предизвикали окосмяването нивата на хормоните ми ще се регулират и проблемът ще изчезне newsm78
Имате ли опит с подобно нещо?
Виж целия пост
# 1
Въпросното Диане 35 съм го пила около 3 месеца , после с прекъсване пак толкова-заради други причини, но се чувствах мн добре- и аз се притеснявах от напълняване, окосмяване -но нямаше  нищо такова yes
Цената му е доста висока обаче, поне за мен...УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 2
Ами опитай с Ясмин, поне при мен имаше ефект, но първо за дължително иди при доктор, това са хормони и най- добре ще е да ги изпише лекар. Дори мисля че е задължително.Поздрави Peace
Виж целия пост
# 3
Нямам опит с подобно нещо, но подкрепям мнението да посетиш лекар - не си самоизписвай лекарства по слухове Naughty
Виж целия пост
# 4
И аз се присъединява към мнението, че противозачатъчните, които са супер хормонални се изписват индивидуално. Задължително посети гинеколога си Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия