Каква марка шампоан би могла да замести Елсев?

  • 3 522
  • 18
От доста време изолзвам Елсев, но ми се иска да я сменя.
моля, кажете ми добър шампоан, като се има на впредвид, че гоня ефект коса като коприна!
Виж целия пост
# 1
Kеранове-или както се произнася там  -ми се отрази добре. Редувам го с Елсева.
Виж целия пост
# 2
Глис Кюр имат шампоан за коса,гладна като коприна.Мисля,че им беше от серията Ароматерапия. Хубав е! Peace
Pantene Full & Thick също е много добър - поне за моята коса...
Виж целия пост
# 3
Kеранове-или както се произнася там  -ми се отрази добре. Редувам го с Елсева.

И аз съм за "Керанове". Е по-скъпи са с 2 - 3лв. но са качествени.
Виж целия пост
# 4
Keranove Peace
По-доволна съм ,отколкото Loreal
Виж целия пост
# 5
И аз съм фен на "Елсев", но нещо след "Керанова" не ми стои добре косата. Доволна съм от кафявата "Шалма", но само от нея...мисля, че за възстановяване се водеше newsm78
Виж целия пост
# 6
Доволна съм от кафявата "Шалма", но само от нея...мисля, че за възстановяване се водеше newsm78
Да, с екстракт от кокос-точно за възстановяване е...
Виж целия пост
# 7
Keranove имат над 10 вида шампоани, все ще ти хареса нещо Wink
Виж целия пост
# 8
Keranove e po- dobur ot Elseve, pone za men, to po princip na vsiaka kosa razlichno. A i moje bi zashtoto kosata mi e sviknala s Elseve veche, a e dobre na mesec- dva shampoana da se smenia. Peace
Виж целия пост
# 9

За KERANOVE съм и аз!!!! Дори ми се струва, че е по- добър от ELSEVE!

Виж целия пост
# 10
A dali firmata, koiato go proizvejda Keranove niama na pazara i drugi produkti za kosa,  newsm78 niakoi sreshtal li e neshto razlichno ot shampoanite?
Виж целия пост
# 11
Малко разводнявам темата като отговарям, но...има и други продукти на Keranove, да.
Отиди в Бонжур примерно и разгледай. Мисля, че и в аптеки Ремедиум  също имат техни продукти. Имат балсами /с и без отмиване/, както и впръскващи се за обем, против заплитане и т.н. Бои за коси също имат...
Виж целия пост
# 12
Глис Кюр на Шварцкопф Peace
Виж целия пост
# 13
opitai KERASTASE.mnogo sa dobri,no e dosta po-skyp ot ELSEVE
Виж целия пост
# 14
Аз редувам Елсев с шампоаните на Ив Роше. За мен Ив Роше са маааалко по-добри от Елсев, цената е същата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия