За екстрасенса и лечител-Г.Бедников

  • 13 509
  • 31
Искам да попитам за този човек,
дали някой го е посещавал и дали найстина е толкова добър колкото казват?Нека ако някой е ходил при него и му е познал и му е помогнал....да каже нещо повече?Също така бих искала да знам каква е сумата която взима?? Thinking
Виж целия пост
# 1
аз говорих с него по телефона
направи ми ужасно впечетление
нервен и  сприхав
въпросът ми към него бе по повод на това, че бебчето ми бе ужасно ревливо и неспокойно,случайно попаднах на негово предаване  по БКТВ и го попитах къде е проблемът,  а той като започна, това бебе защо е показвано до 40 ден, на това бебе защо сте му обличали дрехи от чужди хора и други подобни въпроси, които ми се сториха най-малко несериозни и аз му затворих
не ми хареса отношението му, все пак казах, че съм майка, която току-що е родила и съм много обезпокоена за малкото човече
не ми хареса тонът му и  НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ  СЕ ОБАДИХ НА НЕГО ИЛИ  НА ДРУГИ ПОДОБНИ
ИНАЧЕ МИГЛЕНА АНГЕЛОВА  , НАЛИ ТАКА БЕШЕ ТАЗИ НА "ИСКРЕННО И ЛИЧНО" при Венета Райкова само го хвалаше, амо тя нали се движи с брат му, та затуй
в едно от предаванията й беше дори гост, аз се разочаровах и преместих канала
отново ти казвам за мен той е психар
Виж целия пост
# 2
И аз така предположих.Четох в други сайтове и не бях очарована #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Ле- ле..........вие незнаете още къде сте я пуснали тази тема.......ще чета коментарите с интерес  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз съм ходила при него преди 8 год. Тогава още беше на ул. Бузлуджа, сега не знам къде е . Взимаше 10лв . Добър психолог, който се възползва от състоянието на човека срещу него. Аз тогава бях в пълен срив и той естествено усети това. Излязох много объркана и замислена за всички имена които ми изброи. След мен влезе мъжа ми, които изобщо не си пада по такива мероприятия и е здраво стъпил на земята. Единствено воден от любопитство го посети. Излезе след две минути. Онзи просто не е имал с какво да го шашне и даже пари не му взе!
Виж целия пост
# 5
Искам да попитам за този човек,
дали някой го е посещавал и дали найстина е толкова добър колкото казват?Нека ако някой е ходил при него и му е познал и му е помогнал....да каже нещо повече?Също така бих искала да знам каква е сумата която взима?? Thinking

Съвземете се! Естествено, че е мошеник. Един мой познат ми е разказвал как е започнал - след няколко различни опити за бизнес е решил, че от това се печели най-добре. Не мога да повярвам, че още има хора които се връзват на подобни глупости Shocked

Виж целия пост
# 6
....ТАЗИ НА "ИСКРЕННО И ЛИЧНО" при Венета Райкова само го хвалаше, амо тя нали се движи с брат му, та затуй....
Извинявам се, че не е по темата, но тя не ходи ли с него?
По темата - не мога да помогна, тъй като никога не съм се възползвала от такива услуги.
Виж целия пост
# 7
Не се занимавайте с глупости- със сигурност знам, че е работил във Военна болница-София като санитар, понаучил е малко медицински термини и сега се прави на екстрасенс.Мошенник отвсякъде Naughty
Виж целия пост
# 8
Има само едно определение за този индивид - ОТВРАТИТЕЛЕН !!!
Преди време попаднах на негово предаване минавайки през каналите -
направо не можех да повярвам  Shocked Уж обявява, че помага на хората,
а аз не чух друго освен обиди, подигравки, викане, крещене и затваряне
на телефона, защото не му се говори  #Crazy
Виж целия пост
# 9
Екстрасенса и лечител-Г.Бедников = Астронавта и изобретателя на пишещата машина - Реза

Толкова за него.
Виж целия пост
# 10
той като започна, това бебе защо е показвано до 40 ден, на това бебе защо сте му обличали дрехи от чужди хора и други подобни въпроси,
Shocked Shocked Shocked Без коментар Sick

Ле- ле..........вие незнаете още къде сте я пуснали тази тема.......ще чета коментарите с интерес  Mr. Green
Хе-хе, Сикрет, много си права, приготви ли пуканките, че това ми е любимата тема newsm10
Виж целия пост
# 11
 Shocked Тоз го засичах няколко пъти в Искрено и лично. Не знаех, че е екстрасенс, стори ми се симпатичен.....
Виж целия пост
# 12
Мисля, че тоя не е съвсем с всичкия си  Thinking
Виж целия пост
# 13
Единственото, което мога да те посъветвам, е да намериш др. алтернатива  за решаване на проблемите ти! Честно, този човек, или който и да е др. телевизионен ектсрасенс, няма да ти помогне. Дори не знам кой е въпросния г-н, но знам, че той ще печели пари от твоето нещастие... Не му позволявай!
Успех!
Виж целия пост
# 14
Shocked Тоз го засичах няколко пъти в Искрено и лично. Не знаех, че е екстрасенс, стори ми се симпатичен.....
Ами да защото Миглена Ангелова е гадже на брат му и му дава поле за изява като го кани.Луд та дрънка  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия