Моля за инфо за болница "Свети Лазар " от скоро

  • 726
  • 9
Мили мами , моля Ви споделете впечатления от "Свети Лазар " , но да бъдат поне от 2006 година .Всичко друго съм изчела
Виж целия пост
# 1
Мили мами , моля Ви споделете впечатления от "Свети Лазар " , но да бъдат поне от 2006 година .Всичко друго съм изчела
аз ще раждам там,изчела съм различни мнения за нея и въпреки всичко мисля,че на този етап това е най-правилното място за раждане.
Виж целия пост
# 2
Миличка изчисти си пощата, днес няколко пъти се опитах да ти пиша, но не стана.
Виж целия пост
# 3
Питай нещо по конкретно за там и ще ти кажа,ако искаш ми пиши на ЛС Flutter
Виж целия пост
# 4
Мен също можеш да питаш за подробности!  Hug
Аз съм като цяло доволна!
Виж целия пост
# 5
  Аз не бих отишла да раждам там!Имат ВЪРХЪТ апаратура в клиниката,но това не е най-важното.Важното е професионализмът на лекарите,а той е най-съмнителното нещо в Св.Лазар.Освен ако не поканят някой наистина кадърен лекар с екип от държавна болница да те израждат.......
Виж целия пост
# 6
  Аз не бих отишла да раждам там!Имат ВЪРХЪТ апаратура в клиниката,но това не е най-важното.Важното е професионализмът на лекарите,а той е най-съмнителното нещо в Св.Лазар.Освен ако не поканят някой наистина кадърен лекар с екип от държавна болница да те израждат.......

Поредната измишльотина...Дрън-дрън...
Виж целия пост
# 7
  Аз не бих отишла да раждам там!Имат ВЪРХЪТ апаратура в клиниката,но това не е най-важното.Важното е професионализмът на лекарите,а той е най-съмнителното нещо в Св.Лазар.Освен ако не поканят някой наистина кадърен лекар с екип от държавна болница да те израждат.......

Поредната измишльотина...Дрън-дрън...
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 8
  Аз не бих отишла да раждам там!Имат ВЪРХЪТ апаратура в клиниката,но това не е най-важното.Важното е професионализмът на лекарите,а той е най-съмнителното нещо в Св.Лазар.Освен ако не поканят някой наистина кадърен лекар с екип от държавна болница да те израждат.......

Поредната измишльотина...Дрън-дрън...
Аз пък съм съгласна с написаното от Sayonara®
Виж целия пост
# 9
аз родих там на 20.12.2006г., много съм доволна и отново бих отишла newsm10.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия