Само за мъже :Държите ли на думата си?

  • 1 146
  • 18
Държите ли на думата си или каквото и да кажете накрая пак става квото жена/гаджето/ ви каже


То тук май мъжете са малко , затова нека и жените кажат как стои въпроса при техните мъже .
Виж целия пост
# 1
В последно време, да. Но ми беше нужно много време за да го превъзпитам Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Моят мъж няма налудничаво държане на думата си. АКо е прав държи, ако види, че греши не. В крайна сметка с  безмислен инат трудно се живее  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз по съвсем друг начин го разбрах въпроса newsm78 В смисъл, дали като каже нещо го изпълнява...Но авторката да си каже Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Да, държи си на думата.
И аз си държа на думата.  Wink
Само дребното го увърта. Laughing
П.П. Бубо, няма "налудничаво държане на дума", това е инат. Да си държиш на думата означава да спазваш обещанията си.
Виж целия пост
# 5
Аз по съвсем друг начин го разбрах въпроса newsm78 В смисъл, дали като каже нещо го изпълнява...Но авторката да си каже Simple Smile
Това е правилното разбиране на въпроса.
Виж целия пост
# 6
Държи си на думата,аз по-шикалкавя.
Виж целия пост
# 7
Ако винаги става на вашето не губи ли той вашето уважение?Питам ,защото се наблюдава едно такова явление ..аз го наричам "оглупяване след влюбване" Абе преди това го гледаш мъж ...държи се по мъжки , а след това сякаш и следа не остава от този мъж. Не знам дали ме разбирате.
Виж целия пост
# 8
Ако винаги става на вашето не губи ли той вашето уважение?
Не,изобщо.Но чак пък винаги да става на моето...Понякога и на неговото става Grinning.
Виж целия пост
# 9
Стига да не забрави, да.
Виж целия пост
# 10
Аз нещо не схващам, какво питаш?  newsm78
Дали като обещае нещо, си спазва обещанието?
Или дали допуска да го разигравам?

това ме обърка:
 
Ако винаги става на вашето не губи ли той вашето уважение?Питам ,защото се наблюдава едно такова явление ..аз го наричам "оглупяване след влюбване" Абе преди това го гледаш мъж ...държи се по мъжки , а след това сякаш и следа не остава от този мъж. Не знам дали ме разбирате.
Виж целия пост
# 11
Аз нещо не схващам, какво питаш?  newsm78
Дали като обещае нещо, си спазва обещанието?
Или дали допуска да го разигравам?

това ме обърка:
 
Ако винаги става на вашето не губи ли той вашето уважение?Питам ,защото се наблюдава едно такова явление ..аз го наричам "оглупяване след влюбване" Абе преди това го гледаш мъж ...държи се по мъжки , а след това сякаш и следа не остава от този мъж. Не знам дали ме разбирате.


Имам предвид , че мога да го убедя във всичко независимо на какво мнение е бил
Виж целия пост
# 12
П.П. Бубо, няма "налудничаво държане на дума", това е инат. Да си държиш на думата означава да спазваш обещанията си.

Тъй де. Аз така и разбрах въпроса- щото държи ли той на думата си (каквото е казал) или става каквото в крайна сметка жената каже  Thinking

Аз така го разбрах  newsm78

Иначе си държи на думата, да! Не понасям хора, които си менят мнението и обещанията и всичко (курвенска работа) Stop

На принципа съм - казана дума, хвърлен камък  Peace
Виж целия пост
# 13
Очаква се ,че за да каже някой нещо и да държи на него трябва да е имал сериозни мотиви за това и дали би отстъпил поради сърдечна слабост от разумното си решение.
Виж целия пост
# 14
 Не си държи на думата ( във всички смисли , които могат да се вложат )......и най - често аз го надвивам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия