нахраних бебчо с не стерелизирано шише

  • 1 644
  • 44
Знаех, че все някога ще се случи  Confused Измивам шишетата от пакането и ги слагам в стерелизатора за МВ, но не ги пускам веднага да се стерелизирам, а чакам да се съберат поне 3-4. Та така имах две измити и чакащи, а сутринта таткото ми налял кърмата в едното от тях  Embarassed
Забелязах едва когато приключихме с папкането и започнах да домакинствам  ooooh!
 
Питането ми е: какво може да се случи с беб  Tired
Виж целия пост
# 1
Абсолютно нищо няма да се случи с бебето, колкото и голямо да е то. СПОКОЙНО. Peace
Виж целия пост
# 2
Дишай дълбоко и не си го слагай на душата!  Wink
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай  Hug
Някои стерилизират по веднъж седмично след 40 ден и нищо им няма на дечицата.
Видях, че сте 2м и половина - няма нищо страшно  Wink
А и ръцете като си лапа да не са стерилни  Joy
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай няма страшно
Виж целия пост
# 5
Омни, мила, нищо няма да се случи. Бебка вече е голяма.  Hug
Виж целия пост
# 6
Нали е било добре измито, какво толкова.
Виж целия пост
# 7
И на нас ни се е случвало Simple Smile
Нищо няма да му стане на детенце!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Колко пъти ми се е случвало  newsm78

Нищо му няма на бебчо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Нищо няма да му стане на детето. Да не мислиш, че всички си стерилизират шишетата  Misc Baby Bottle newsm12
Виж целия пост
# 10
Мисля, че нищо няма да се случи защото: Нашият татко след като купи стерилизатора ни, чел, чел, недочел каза, че се пуска по три минути да стерилизира, аз разбира се не допуснах,че може да има грешка и 2 месеца "стерилизирах" шишетата по 3 минути. След това се повреди и ми се наложи да го върна, при което разбрах, че съм ползвала дефектен и лампичката (на електрически) въобще не гаснеше. А то трябвало да се изчака да изгасне. дадоха ми нов и сега стрилизирам по 15 мин. Така че споки!  Peace
Виж целия пост
# 11
Да не мислиш, че всички си стерилизират шишетата  Misc Baby Bottle newsm12

Никога не съм стерилизирала.
 Peace
Виж целия пост
# 12
спокойно,нищо няма са му се случи на бебчето!Аз ги стерилизирам по веднъж на 24ч.през останалото време просто ги мия!Така сме от първият ден в къщи!
Виж целия пост
# 13
Тъкмо щях да търся отговор на моя въпрос с търсачката,а именно до кога да изварявам,защото до гуша ми дойде,и ето ти отговор-можело и да не изварявам вече Laughing
Виж целия пост
# 14
Голяма работа, нищо му няма на бебчо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия