Подарък за много претенциозен зет?!?

  • 3 757
  • 20
 Много моля , дайте ми идеи, а аз ще преценя според наличните финанси. Embarassed
Виж целия пост
# 1



Виж целия пост
# 2
Ако много се притесняваш, попитай го, или пък му дай парички да си купи каквото иска. Моите родители така правят Peace
Виж целия пост
# 3
Купи му някой марков портфейл,примерно.
Виж целия пост
# 4
Ваучер на определена стойност и той да си избере подаръка.
Виж целия пост
# 5
Щом е толкова претенциозен зета, нека дъщеря ти ти даде идеи. Та нали тя е най-близкия му човек? Peace
Виж целия пост
# 6
Дай му някой лев да си купи той каквото иска!
Виж целия пост
# 7
Щом е толкова претенциозен зета, нека дъщеря ти ти даде идеи. Та нали тя е най-близкия му човек? Peace

Почти си права, но аз й казах въобще да не му купува подарък, че той не заслужава Simple Smile


П.С. Ваучер няма как, той има безплатна карта. Иначе определено става за подарък Simple Smile
Виж целия пост
# 8
ми то имаше един такъв виц - за джапанки и вибратор. Ако не му харесат джапанките да се е... в г..а Mr. Green

сега малко по  сериозно- най-добре го хвани за ушите и го заведи в някой магазин сам да си избере подаръка   Crazy
Виж целия пост
# 9
Кеш  Wink
Виж целия пост
# 10
"Кама сутра" във възможно най- луксозния вариант. Joy Все пак и дъщеря ти ще намаже от подаръка Heart Eyes
Майтапче, може би наистина парички, пък каквото той си избере.
Виж целия пост
# 11
Irelenа, предложението ти е убийствено  hahaha, да не би и ти да си бъдеща тъща! О, как ще се възползвам от идеята ти    Joy! Вицът е страхотен! Joy
Виж целия пост
# 12
До колко пари?
Еее, такива претенциозни най ги обичам. #Cussing out Вземи му един хубав мъжки портфейл- класически модел, на Петек примерно има хубави. Пък като не му хареса да си го............... Grinning
The Sun може би имаше предвид ваучер за магазин, плащаш определена сума в някой магазин и после той с бележката отива да си избере нещо за тези пари.
Хобита има ли той, пие ли, пуши ли? Какво работи?
Виж целия пост
# 13
                       На пратенциозен зет,каквото и да му купиш,колкото и пари да му дадеш пак ще върже кусур. Mr. GreenТака,че не се връзвай много.Аз , ако съм хич не бих се притеснявала и бих купила нещо за къщата,което ще служи и на дъщеря ми.
                       Имам двама зетьове и хич не ми пука за техните капризи.Дъщерите са си мои и за тях ми е грижата. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Рабери какъв парфюм оби4а и му вземи  Peace Портфейл също е добра идея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия