През колко време си сменяте дамските чанти

  • 2 177
  • 42
При мен яко е залегнал проблема с чантите. Embarassed    Все не мога да си улуча удобна /а какво ли няма в нея?!/. Харесва ми, купувам си я, нося я 10-15 дни и почвам с недостатъците.  no   Ту папките ми са тежки и не влизат, ту и за чадъра пак няма удобно място.  Rage Rage     И започвам пак да се заглеждам, а разнообразие има и то жестоко.  thumbsup      Така събрах няколко и в един момент пак останах без удобна. smile3516   
А при вас как е?   Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ако си харесам някоя и цената е добра си я взимам, преди месец си купих много готина за 16лв. Това беше най добрата ми придобивка от незнам колко време. Ама сега ве4е ми се вижда мъни4ка  newsm62
Виж целия пост
# 2
ами аз не съм много по чантите.предпочитам ръцете в джобовете и марш напред.но имам-ами аз като си купувам чанта гледам първо да ми е удобна докато е празна.после се оказва че немога да събера всичко вътре.тогава започвам да махам това което сметна за излишно ,но след ден-два пак си го внедря вътре.но пък трябва да се движа с куфар,както в момента.чантатат на лап топа е много удобна защото събира и папки и всичко,но пък как изглеждам........
Виж целия пост
# 3
много съм претенциозна на тема чанти, купувам много рядко, само ако нещо много много ми хареса. в момента нямам черна чанта /което не е такъв проблем защото радко се обличам в черно/, но не мога да си харесам и това е. с тези капси и железарии по тях въобще не е моят стил
Виж целия пост
# 4
Чанти купувам рядко, и то предимно черни, просто стилът ми на обличане е такъв. Много мои приятелки имат по пет-шест чанти и и ги сменят през два дена, но тази работа не е за мен. Не обичам да ги сменям, защото има вероятност при прехвърляне от чанта в чанта да забравя нещо.  Купувам си чанта и я нося до скъсване. Не обичам да е много голяма, затова почти винаги ходя и с плик в ръцете за листове, папки и др. подобни.
Виж целия пост
# 5
Преди време имах мания за чанти.Натрупах над 30 и всички носени по две-три седмици.После докато не си купех нова не мирясвах.Сега имам една удобна от много време и даже не съм се замисляла за нова.
Виж целия пост
# 6
Имам доста чанти за всякъкви случай, но сега си купих една чанта ,която се слага през рамо и ми е супер удобна и си ходя с нея.
Виж целия пост
# 7
имам страшно много чанти.
според настроението. напоследък ходя с една огромна червена.
но май имам нужда от нова  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
 За около 2-3 години - към 5 чанти съм купила. Почтни не ги нося....харесват ми, вземам ги и после ги давам или на майка ми или си седят внякой шкаф. 2 имах които много обичах, едната я скъсах без да искам ( някъде я закачих и и раздрах кожата:), за другата, беше светло кафява от плат и я пуснах в пералнята с една червена блуза.......съответно любимата ми чанта отиде на кино. Сега си купих една за през рамо, черна, от плат на MORGAN, 27 лева беше, аз я взех за 17 щото имаше намаление и понеже до сега не бях носила през рамо, съм възхитена ! Оказа се супер удобна.
Виж целия пост
# 9
Не нося дамски чанти.Имам 2 спортни раници.При мен проблемът е да ги харесам,за да ги купя.Недостатъци не им търся,че ще взема да им открия Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Не обичам чантите- нося ги по принуда,защото няма къде да си държа джунджориите.
Имам си една спортна черна чанта- от доста годинки е ,но е с непреходен стил и много си я обичам- на почти всичко отива
Тези дни ми се наложи да си търся по-официална,че съм на банкет,а откакто съм по майченство и не ходя на работа съм захвърлила старите/демоде са /
Леле какво лутане падна- ама и аз нали съм незаинтересована откъм чанти -нищо не ми харесва/я да бяха обувки Mr. Green/.Накрая си взех една семпла,малка-не като пазарска торба/че все на такива попадах #Cussing out/ на Манго и като свърши мероприятието ще я подаря на снаха ми-много я хареса....
Виж целия пост
# 11
Различно, на няколко седмици. Зависи какво се налага да нося. Сменям чантите когато се наложи да нося големия фотоапарат.
Виж целия пост
# 12
При мен яко е залегнал проблема с чантите. Embarassed    Все не мога да си улуча удобна /а какво ли няма в нея?!/. Харесва ми, купувам си я, нося я 10-15 дни и почвам с недостатъците.  no   Ту папките ми са тежки и не влизат, ту и за чадъра пак няма удобно място.  Rage Rage     И започвам пак да се заглеждам, а разнообразие има и то жестоко.  thumbsup      Така събрах няколко и в един момент пак останах без удобна. smile3516   
А при вас как е?   Simple Smile

задължително всеки месец.. това при мен е мания, както и с дрехите. Няма седмица, през която да не съм минала през Есприт.
Виж целия пост
# 13
сменям два пъти в годината според сезона,залагам на класически чанти които се съчетават с голяма част от дрехите ми.Но все пак зависи от типа работа,от ситуацията от случая,най обичам чанти-тип торбета Grinning
Виж целия пост
# 14
Когато имам повечко пари.  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия