Някой бил ли е в Rixos Premium в Анталия? впечатления?

  • 1 694
  • 7
здравейте, момичета! за Нова Година избрахме да празнуваме в Анталия, хотел Rixos Premium /видя ми се страшно атрактивен/, предполагам има сред вас такива, които са го посещавали лятото...бихте ли споделили впечатления, мнения, някакви съвети да ми дадете, каквото се сетите ще ми е от полза Wink
Виж целия пост
# 1
Мои познати бяха очаровани, гледах диск и страшно се запалих по този хотел. Сигурна съм, че ще си прекарате страхотно. Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Точно там не сме отсядали, но знам че това е най-добрата верига хотели в Турция. Мой познат също беше очарован от тях Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ние бяхме в Rixos Tekirova на 60 км от Анталия през 2002. Беше страхотно! Починахме си истински, тогава синът ни беше на 3, а дъщера ни - на 8 месеца.
Виж целия пост
# 4
момичета, много ви благодаря! беше ми приятно да чуя позитивни мнения,  дано всичко е супер! Wink
Виж целия пост
# 5
бяхме там през октомври, впечатленията ми са отлични  Grinning
Виж целия пост
# 6
Миналата години приятели бяха там и бяха много доволни. а рте са  много претенциозни и им вяярвам.. но тогава хотелът беше току-що открит. новогодишната им нощ е била прекрасна- имало е заря, а на дамите,които са излезли с голи гърбове навън, са раздали шалове да се наметнат,които после са им подарили. храната, алкохола- всичко е било на ниво.
Виж целия пост
# 7
Aurora как беше в Анталия? Сподели твоите лични впечетления от хотела. И ако не е тайна с коя фирма бяхте?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия