по-късна овулация

  • 6 661
  • 21
Здравейте, момичета! Имам нужда от вашите мнения и опит.Последната дата на М беше 22.11.2006 год.Вероятната ову според календара трябва да е периода 8-10.12.2006 год. През този период правих уринни тестове които бяха отрицателни. Днес /16.12/ тестът за ову е положителен. Незнам какво да правя-дали да бебеправим? Искам, но съществува определен страх. Притеснявам се от вероятност за презряла яйцеклетка, негодна и т.н.На някой от Вас случвало ли се е и колко е нормално да закъснее ову-то.Какво бихте ме посъветвали? Да допълня, че следя ову-то само с тестове без да меря БТ.
Виж целия пост
# 1
Мога да те посъветвам да правите секс  колкото си  искат.
Какво значи презряла  яйцеклетка  newsm78  Simple Smile
Твоето тяло си знае работата така, че не се замисляй толкова
Виж целия пост
# 2
Няма презряла яйцеклетка, а  по-скоро презрял фоликул и тогава   няма овулация.
Има ли овулация, дори и късна - всичко е наред.
Една от хипотезите е, че при късна О.  се зачеват момичета, а при ранна - момчета. Wink
Виж целия пост
# 3
От както започнах с мерене на БТ и Ову-тестове-овулацията ми видимо се измести, закъсняваше.Е, успях.И аз имах едни съмнения при единцикъл с положителен тест за бременност, но не настъпила такава/ дойде ми след няколко дена закъснение/, мислех за некачествена яйцеклетка поради късна овулация, но после го писах в графата-случва се- и толкова.Малко след това, пак при късна овулация/ макар с 3 дена само закъсняла, което за мен е нормално такова отклонение/ забременях.Успех и не пропускай-щом видиш две черти наситени-действайте!
Виж целия пост
# 4
Адри, и аз мисля, че няма никакъв проблем да си кексите днес и утре, случват се такива измествания понякога. Ето, при мен този месец овуто беше два-три дни по-рано от обикновено.
Денис, за тези хипотези мъжо ще те черпи, ако е станало нещо този месец Laughing
Виж целия пост
# 5
След една такава късна овулация (аз си мислех, че вече е безопасно) се появи голямата ми дъщеря .  Mr. Green  Тогава бях с нередовен и удължеееееен цикъл. Действайте, макар и само за спорта  Wink
Виж целия пост
# 6
И аз знам,че няма презряла яйцеклетка,а фоликул Rolling Eyes
И на мен откакто бебеправим ми се измести Ову,но по-важно е че го има.
Така че деистайте и успеххххххххх Hug
Виж целия пост
# 7
Няма презряла яйцеклетка, а  по-скоро презрял фоликул и тогава   няма овулация.
Има ли овулация, дори и късна - всичко е наред.
Една от хипотезите е, че при късна О.  се зачеват момичета, а при ранна - момчета. Wink

ако е правен секс в периода на очакваната такава Laughing
Виж целия пост
# 8
действайте Grinning. ако искаш, погледни моята графика /въпреки че още не съм ходила на лекар  fingerscrossed/
Виж целия пост
# 9
Ако искате бебе, ддействайте  Simple Smile То тялото ти си знае работата, ако има нещо нередно, само ще се справи с проблема  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
херелина, хубава графика ти се е получила, дано и теста за бременност да е хубав Simple Smile
Виж целия пост
# 11
мисля, че вече няма място за съмнение - положителен е  Grinning
Виж целия пост
# 12
ауу, честито!!!
Не съм довидяла графиката до края, явно!
Лека и щастлива бременност!
Виж целия пост
# 13
благодаря  Grinning да ти се връща - на теб и на всички, искащи бебе   bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито и от мен  Grinning !   bouquet
Лека, безпроблемна и много приятна бременност.
И най-хубавото бебе накрая

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия