Проблем с пералня

  • 4 600
  • 9
..Или по-точно с изпомпването на  мръсната вода...или още по-точно-май е с каналът на мръсната вода...Та значи-пералнята си работи най-нормално,пере си, изпомпва си, маркучът си е вкаран в канала добре.Да, обаче няколко пъти ми връща вода-ей така-помпа, излиза водата, тръгва в канала-но се връща на горе и потича и прави локви, локви, локви...Беше ставало веднъж-дваж така, после спря.От само себе си спря.Сега от два дена пак.Сипвала съм за отпушване прахове, вдигала съм на горе маркуча, натъпквала съм го на вътре-не помага.Връща ми водата и туй то... TiredДа имате идея-майстор ли да викам?За пералнята ли?ВиК ли някакъв да търся?Сама ли да се оправям?Ама как-като не знам какво повече от гореизброеното да направя?Хелп! Praynig
Виж целия пост
# 1
Викни на 1-во време време един ВиК майстор да види канала и после свирни Wink
Виж целия пост
# 2
Викай майстор ВиК за канала. Аз от такова връщане плочки разбивах.  Twisted Evil И накрая се оказа парченце кълчища в канала.
Виж целия пост
# 3
Ясно...само да не разбивам плочки, че ми писнаааааа #Cussing out Confused
Виж целия пост
# 4
Аз разбивах, щото не повиках майстор, ами реших сама да се оправям.  Laughing Друг път няма да правя така.  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Абе сипвала съм всякакви в канала отпушващи....а интересното е, че 3 месеца не връща, 2 седмици връща...много странно..... Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Когато Ви върне водата, измъкнете маркуча от канала и  опитайте да налеете в канала - ако той е запушен ще си проличи - тогава повредата е за ВиК майстор, т.е. не е в пералнята. И това е споредмен по-вероятната повреда.
Виж целия пост
# 7
ОК, а как се самозапушва този канал, ако се запушва?Т.е.-пералнята си има някакви цедки там, спира, ако има нещо.И ако се е запушил каналът от нещо, как така изведнъж сам се отпушва и пак си поема водата?Защото като с вълшебна пръчка спира да връща...мине време и хоп-наводнениииии TiredТа аз помагам, или вредя, ако днес сипя в канала нещо отпушващо?Сипвах докато връщаше така-не помогна тогава, след седмица някъде спря да връща си спомням. newsm78
Виж целия пост
# 8
пенелопа, а как е отходната канализация на блока и входа ви? Питай съседите как са им пЮралните и имат ли и те тоз проблем?  Thinking
Виж целия пост
# 9
Тц, нямат, питала съм, само аз съм така...Търся майстор сега... Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия