За играчките от Кока-Кола

  • 739
  • 9
Момичета вече събрахме и 3-те играчки PartyМного са сладурски LaughingДнес моя мъж като ходил до Комсед се отбил и до Била-та да провеери дали ги има вече и от касата го пратили в някакъв офис да си вземе от там играчка и там някаква мацка му предложила да си избере м/у Снежко и Пингвинчето,защото Еленчетата били свършили за нула време като топъл хляб(така му казала мацката,а били пристигнали днес)и наш' тати веднага грабнал едно Пингвинче,докато не са свършили и те Winkта така ни изненада приятно като се прибра и с последният сладур от бандата Laughing
Та на някой ако мулипсват от "тройката"снежко или пингвинчето има ги със сигурност в Билла-та до Комсед,но не се знае до кога така че побързайте,ако иска да ги съберете и 3-те Hug

п.п.А бебка много им се  радва и си играе с тях,и ги "нарича"с някакви нейни си имена Joy Laughing
Виж целия пост
# 1
супер браво на вас Simple Smile
и ние дебнем в нашето Фантастико, но още няма
Виж целия пост
# 2
и аз днес взех от същата била пингвинчето. Сега остава да намерим и еленчето. То най-много ми харесва. Дано да е хубаво както в рекламата.
Виж целия пост
# 3
супер браво на вас Simple Smile
и ние дебнем в нашето Фантастико, но още няма
Провери в Билите и в Хит Peace
Виж целия пост
# 4
и аз днес взех от същата била пингвинчето. Сега остава да намерим и еленчето. То най-много ми харесва. Дано да е хубаво както в рекламата.
Хубаво е-хубаво е Flutter
по-хубаво е "наживо"и даже от това в рекламата Peace

п.п.На мен Еленчето ми харесва най-много от трите Hug
Виж целия пост
# 5
на нас ниостана да вземем само Снежния човек.но в кварталния магазин Фамилия днес го нямаше,казали че тази седмица ще дойдат играчките.
Виж целия пост
# 6
Преди малко взехме еленчето от Пикадили в Sofia City Center. Имаше и снежен човек. Еленчето наистина е най-хубаво Simple Smile
Даже си мисля ако може да вземем едно резервно, защото малкия веднага го взе започна да го хапе.
Виж целия пост
# 7
във фантастико-скай сити има играчки,вчера взех Peace
Виж целия пост
# 8
браво момичета за инфото, днес отиваме дано са останали Grinning
Виж целия пост
# 9
таткото сега донесе пингвинче от нашето Фантастико Hug нямало еленчета, нито снежни човеци, а пък ние нямаме повече етикети Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия