? за приспособление за заключване на чекмеджета....

  • 1 491
  • 16
Здравейте мами Sunglasses!!!
Детето ме е в период на отваряне на чекмеджета ooooh!....мисля да поръчам от тези приспособления за целта на Чико и въпросчето ми е дали вършат работа?

А отзиви и за тези?
Виж целия пост
# 1
Тези на Чико бързо ще им намери цаката. Другите може и да са с по-здрав захват. Не съм ги виждала.
Виж целия пост
# 2
Такива на Чико има комшийката и ги ползва за фурната, че нейният синковец е доста сръчен Wink Вършат й идеална работа, но със сигурност е до дете и съобразителност.
Вторите не съм ги виждала Confused
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за отговорите   bouquet!!!
Поръчах ги и ми остава да чакам доставката ....
Виж целия пост
# 4
После се сподели впечатления. Grinning
Виж целия пост
# 5
това на Чико не става, имахме такова, много бързо приключи участие
Виж целия пост
# 6
това на Чико не става, имахме такова, много бързо приключи участие

Ти пък ....че поръчах 5 броя newsm78-дано при нас се задържи по-дълго време....
Виж целия пост
# 7
това на Чико не става, имахме такова, много бързо приключи участие

Ти пък ....че поръчах 5 броя newsm78-дано при нас се задържи по-дълго време....

лепенките им се скапват, но продават ролки с подобно двойно залепващо се "тиксо" и може да си ги подменяш.
Аз има 2 и вършат работа след някой друг "ремонт"
Виж целия пост
# 8
Цитат
лепенките им се скапват, но продават ролки с подобно двойно залепващо се "тиксо" и може да си ги подменяш.
Аз има 2 и вършат работа след някой друг "ремонт"

Благодаря ти Hug!!!Ще го имам в предвид...
Виж целия пост
# 9
Сори за офф-а, ама откъде ги купувате тези приспособления, че днес си строших краката да търся по магазините и продавачките ме гледаха като извънземно или ме препращаха в железария, да търся брава?
Виж целия пост
# 10
Поръчах ги от Данет....
Виж целия пост
# 11
Няма да съжаляваш,при нас навсякъде съм с тези на Чико.Вършат страхотна работа поне за сега.Лепките действително се скапват,но аз ги подменям и всичко е ОК!
Виж целия пост
# 12
от първото съм доволна  Peace имаше период когато Алекс се опитваше да ги отвори,но не успя
вторите не съм ги ползвала

няма да съжаляваш  Simple Smile че си ги поръчала
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам вторите и са много удобни. Механизма на отваряне е с натискането на две бутончета, а затварянто е автоматично.
Виж целия пост
# 14
Аз ползвам вторите и са много удобни. Механизма на отваряне е с натискането на две бутончета, а затварянто е автоматично.
А каква е цената?Колко бройки в опаковка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия