Какъв е естественият цвят на косата ви?

  • 4 792
  • 142
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Моят е тъмно кестеняв. Много безлично според мен и за това не съм го виждала от 7-8 години Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Светло кестенява с няколо руси кичура по рождение.Майка ми и брат ми също имат такива Laughing.
Сега съм руса изцяло и понякога много ме е яд,че не си оставих естествената коса.Май никога повече няма да я видя Cry
Виж целия пост
# 3
Много много светло кестеняв,а сега на фона на черната боя корените ми стават руси. Grinning
Виж целия пост
# 4
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
На този цвят му викат лешник.
А по въпроса тъмно кестенява,почти черна
Виж целия пост
# 5
Тъмно кестенява, лятото изсветлява доста. Сега съм на кичури.
Виж целия пост
# 6
   Моята е тъмно кестенява, а иначе в момента съм на кичури.
Виж целия пост
# 7
Eстествено русо. И по- скоро клони към светло с няколко черни косъма към тила. Ама вече и бели имам, ама не се забелязват от самолет Grinning
Виж целия пост
# 8
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
На този цвят му викат лешник.
А по въпроса тъмно кестенява,почти черна

Че от какъв зор лешник? Лешникът е направо бял.
Виж целия пост
# 9
Кафяв, нито много светъл, нито много тъмен. За жалост от доста години не съм го вийдала тоzи естествен цвят.  Sad
Виж целия пост
# 10
Кафяво-червеникав. Изглеждам прекалено миловидно с него и затова от много години съм чернокоска  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
На този цвят му викат лешник.
А по въпроса тъмно кестенява,почти черна

Че от какъв зор лешник? Лешникът е направо бял.


На мен не ми изглежда бял
Виж целия пост
# 12
Сиво-русо  Crazy
Виж целия пост
# 13
Тъмно кестеняв Simple Smile. Боядисвам се от 4-5 месеца.
Виж целия пост
# 14
Преди да побелее, беше черно-син.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия