Откъде да купя официален костюм за момченце на 5?

  • 696
  • 10
 Това ми е болката-намирам само костюмчета, които не включват сако. А ми е спешно, в четвъртък е събитието.
Моля ако някоя мама е виждала някъде да продават да каже Praynig
Виж целия пост
# 1
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=13802&cat=39
виж това
Виж целия пост
# 2
кiki77, благодаря!
 Вече го пробвахме това сако, но ръкавките ни бяха дълги Sad
Виж целия пост
# 3
честно казано не зная дали има за 5 годишно момченце точно,но съм виждала в един магазин за детски дрехи на Витошка,а същия го има и на Солунска,но не бяха никак евтини
Виж целия пост
# 4
И в Скай сити имаше много сладурски за дечица, ама пак май няма да са евтинки.
Виж целия пост
# 5
Преди време се бях побъркала да търся такъв костюм и най-накрая успях да намеря след голямо обикаляне.Носили сме го 5-6 пъти при официални случаи.Сетих се за него след като ти прочетох постинга.Така си виси в гардероба. Състои се от сако,панаталон и елече.Мисля,че ще Ви стане,ако те интересуват подробноости за размери или нещо друго питай!
Виж целия пост
# 6
Да, интересуват ме за каква височина е и колко см са дълги ръкавите. А така също и материята каква е.
Виж целия пост
# 7
Пнаталона и елека са черни,сакото е сиво каре/от рода на актуалните в момента панаталони/. Ако искаш ще го снимама да го покажа.Ръкава от подмишница е 24,от рамото 38.Дължината на сакото е 43-44 см.Плата не е от дебелите,а за есен-пролет,предполагам нещо изкуствено,с две думи официален костюм,но умален.
Панталона е на ластик,дължината от чатала е 44 см.Елечето е късо до талията май.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти,пиша ти на лични Grinning
Виж целия пост
# 9
Вчера обикалях магазините и видях различни размери костюми в магазин"Ян Бибиян"(поне така се казваше едно време)на ул"Пиротска".На втория етаж беше,но къде точно нямам спомен.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви, много сте отзивчиви Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия