За "официалните-неофициални" партньори

  • 1 862
  • 43
 Мои познати, семейство от 20 години ( заедно са от ученическите си години) , супер разкрепостени ( личи им още от пръв поглед )...Не съдя никого, просто се размислих върху начина по който протича живота им.
 Разбрали са се, че всеки от тях може да води и страничен сексуален живот при това съвсем официално. Само съм чувала, че има семейства, в чиито живот това се случва (е, оказа се че през цялото време съм познавала такова семейство ). Тя си има един момък, с който поддържа страстна връзка ( вечер, когато се прибере у дома разказва всичко на на съпруга си до най-малките детайли ). Той също си има партньорка ( съпругата му пък и купува подаръци по празниците и му ги дава да и ги подарява, тъй като той не бил от най-досетливите ). Такива ми ти работи... Щастливи са, изглеждат щастливи и винаги са ми изглеждали такива...Възможен ли е един такъв живот?!
 Аз не бих могла.
Виж целия пост
# 1
При всички положения ми звучи по-добре, от това дългогодишни партньори, които са си омръзнали сексуално, но много се обичат, да страдат моногамно-заедно. По-добре да си имат сексуални дружки, пък да са заедно и да споделят всичко останало, да се обичат и подкрепят.
Виж целия пост
# 2
Ти би ли могла?
Виж целия пост
# 3
Не ми допада варианта. Кривването настрани, показва не чудна любов, с антисексуален привкус, а чист мързел. В секса трябва страрание и от двете страни. Това, че са заедно от много години е само предимство в секса, т.е. познават телата, предпочитанията си и прочее. Ако секс липсва, значи липсва и нещо в общуването и любовта. Като ги мързи, да се разделят и всеки да си търси щастието.
Виж целия пост
# 4
Дано съм те разбрала правилно...Освен страничните партньори,  те двамата  водят и съвместен сексуален живот при това доста пикантен...
Виж целия пост
# 5
На този етап не. След години не мога да знам. Не искам да ми се случва. Би ми било повече тъжно, отколкото хубаво. Има хора, които не искат да се разделят, въпреки изчерапемостта на отношенията и намират изход в такива освежаващи инжекции.
Аз бих си била с човека, ако го обичам, сексът не е крепяща греда в отношенията ми с партньора. А и дори и да бих приела да живеем така, не мога да си представя вечер да си разказваме всички подробности.

Въпреки, че съм аморална, се чувствам  прекалено етична Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз не бих могла така.Това не влиза в представите ми за щастлив семеен живот.
Виж целия пост
# 7
Не знам, Кас, мога да говоря само за себе си. Щом са щастливи, нека живеят както си искат, стига да не нараняват трети лица. Техните любовници нямат ли чувства, желания Thinking
Виж целия пост
# 8
Какъв е отговора на този въпрос само мога да гадая, но понеже ги познавам прекрасно мисля, че са сложили граници в отношенията си с " другите " .
Виж целия пост
# 9
Не знам, ний сме млади. Вярваме в свежата, пълна със страст и искреност любов. Нормално е. Мислим си, (някои  Simple Smile ), че хората спират да живеят, когато станат на 50. Да, ама тогава ти се иска нещо да те ритне, да ти даде адреналин, да се чувстваш млад и уверен, да имаш сили да се бориш. Предполагм, че тези хора така намират своя начин.

Други пишат книги или започват да играят тенис  Laughing
Виж целия пост
# 10
Те са на по 40 години и това е начина им на живот от самото начало на брака им.
Виж целия пост
# 11
Те са на по 40 години и това е начина им на живот от самото начало на брака им.

Аз не те разубеждавам от това, че не е правилно Simple Smile Не ги обсъждам, не обичам да говоря за хората в частност. Говоря по принцип. Щом това е начинът им на живот от самото начало, значи просто така им харесва. А това, само по-себе си, е една от най-основателните причини в битието на индивида.
Виж целия пост
# 12
Не ми е ясно защо трябва да живея с някого проформа?Ако сексът не върви в къщи и двамата се ориентираме към други партньори,по-добре всеки да си живее самичък или с новото си гадже.
Няма да ми е приятно да се изхлузя от леглото на любовника си и да се прибера в къщи при мъж,който ми е по-скоро като братче.А това,че си разказват помежду си случки от сексуалните си подвизи...егати извратеняците.
Виж целия пост
# 13
Ами като толкова се обичат помежду си защо не се съберат всички заедно вкъщи? Laughing
Не ми харесва тая работа, много извратено ми се вижда. Колкото и да са разкрепостени и четиримата или колкото са там, все ще има някой, който да е недоволен в един момент, я любовника, я любовницата, я някой друг и ще избие от някъде. Такива неща, според мен, не водят до нищо добро, пък и в крайна сметка ако всичко ти е позволено и си на 100% свободен, ти писва по някое време, и секса не е толкова интересен, и общуването, и т.н. Получава се пренасищане от всичко.
Когато човек иска да кръшне е по- добре да не намесва партньора си, аз съм на мнение, че за такива неща се мълчи до гроб. Колкото и някой да твърди, че е демократичен и разкрепостен, не знаеш какво ще го прищрака в един момент.
Пък ако толкова не могат да намерят общ език в секса да се разделят и да почват отначало.
Виж целия пост
# 14
Аз пък не съм толкова крайно отрицателна в мнението си, както повечето, писали досега. Те не пречат на никого, не се опитват да убедят никого, че това е правилен начин на живот, харесва им и не им създава проблеми, тогава защо не? Аз не бих могла, разбира се, но хора всякакви. Не мисля, че пречат на никого. Щом и четиримата знаят какво е положенито, харесва им и се чувстват добре, да го правят. Няма закон, който да го забранява, освен някакви морални закони, а морала на всеки е различен. Но пак казвам, аз не бих могла да живея така. Все едно да спорим извратени ли са гейовете. Същото е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия