Много ми закъснява цикъла

  • 991
  • 8
Абе, след като родих март месец, цикъла ми дойде на 6-ти септември, следващия месец на 8, след това на 10-ти. Сега още не е дошъл. С мъжа ми сме правили секс има няма 3-4 пъти само с презерватив (който не се е късал:) ). Направих си тест в четвъртък и излезе отрицателен. Но пак се чудя какво става, по принцип винаги ми е бил нередовен, но ми е закъснявал толкова преди когато не съм имала полови контакти. Нали всички казват че цикала става по редовен след раждането. Дали да не си направя друг тест. Макар че се чудя от какво ли бих забременяла  newsm78
Виж целия пост
# 1
По-редовен друг път, тук имаше напускани доста теми от жени, на които след раждането цикъла се обърква. Щом си сигурна, че сте се предпазили добре, значи се касае за нещо друго. Не пречи да си направиш тест, ако нямаш търпение да го изчакаш, а може и да се обадиш на гинеколога си или да го посетиш утре. Аз стискам палци да е предколедна треска! Wink Емоциите влияят, преди преди важен изпит ми закъсняваше от напрежение. Laughing
Виж целия пост
# 2
Имах го същия проблем.....Закъсня ми този месец с 3 седмици smile3511. Правих си 3 теста (отрицателни ), ходих на лекар- нищо. А сме се пазили. Та накрая май се оказа от нерви и притеснения smile3515. Имах изпити този месец и нещо доста се бях притеснила. Та може и при теб да е така. Между другото този месец доста приятелки ми се оплакаха ,че им закъснява с над 10 дена....Може и от времето да е  Ill
Съветвам те да изчакаш още малко и пак пробвай с тест, ако пък се притесняваш много, най сигурно е на лекар.
Стискам палци всичко да е ОК newsm10
Виж целия пост
# 3
Може да е от хормоналния дисбаланс който се получава по време на бременноста и след нея.
Не се тревожи но все пак се консултирай с лекаря си.
Виж целия пост
# 4
След, като хормоните ти се омешват през бременноста , в продължение на 9 месеца, логично е после да минат отново поне 9 месеца, докато се възстановят. #Crazy
Виж целия пост
# 5
значи не съм единствена.миналият месец ми прескочи цял месец а сега го чакам но закъснява вече с 15 дни и съм решила да ходя при гинеколожката  да ми предпише противозачатъчни хем да ми е спокойно ,хем да ми регулира цикъла.
Виж целия пост
# 6
нормално е след раждане цикълът ти да не е редовен, така че не се притеснявай.Ако това ще те успокои - направи си нов тест за бременност или иди на лекар, за да ти потвърди със сигурност, че не си бременна.
Виж целия пост
# 7
И при мен е така-преди цикъла ми беше по-къс, т.е идваше ми винаги 2 дни преди датата. Сега чакам по повече от 5 дни.Нормално е!
Виж целия пост
# 8
Направих още един тест - отрицателен. Сега смятам да изчакам още малко и може да ида до гинеколога, ей тъй за преглед. Благодаря на отзовалите се Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия