Колко време използвахте вашите бебефони?

  • 1 545
  • 37
Питам защото сме на 3 месеца и 11 дни, а все още си нямаме бебефони.
До каква възраст на детето ползвате бебефони? Thinking
Виж целия пост
# 1
Все още го ползвам - 2г.7мес.  Laughing
Много хубава работа ми върши, защото доста се буди дребната.
Виж целия пост
# 2
Не съм ползвала. Peace
Виж целия пост
# 3
Живеем в 80 кв.м. апартамент и не сметнах за нужно да притежавам тази вещ.По въпроса -николко!
Виж целия пост
# 4
Ползвах го съвсем за кратко в началото и чесно да си призная ми се вижда малко излишен,освен ако не си в мезонет или голяма къща. Thinking
Виж целия пост
# 5

И аз. Не виждам смисъл, след като живеем в две стаи  Grinning
Виж целия пост
# 6
не съм ползвала...
Виж целия пост
# 7
Ползвам го, откакто се е родил малкия, до ден днешен.  И ако си работи, ще го ползвам още дълго, защото живеем в голяма къща и бебефона ми върши доста добра работа!
Виж целия пост
# 8
И аз съм от неползвалите и неползващите.
Виж целия пост
# 9
2 години
Виж целия пост
# 10
От една приятелка знам, че доста и е помагал този уред. Тя ми казва, че в началото постоянно е слухтяла дали малката спи, а с бебефона е забравила тези притеснения. Малката е на почти 1 година и си го ползват най-редовно.
Виж целия пост
# 11
Аз още го използвам. Мисля, че има бая да се ползва. Купихме го по-късно от вас, и аз се двоумях, но той има лек сън и все слухтях. А после си вършех спокойно работата, докато спеше можеше и да си увелича в хола ТВ-то и спокойно да си гледам филм, а преди все се ослушвах. Peace
Виж целия пост
# 12
И аз все още го ползвам.Много по-спокойно ми е с него и сигурно още доста ще го използвам.
Виж целия пост
# 13
Живеем в 80 кв.м. апартамент и не сметнах за нужно да притежавам тази вещ...

  Ние живеем в 65 квадрата, но пък разположението на стаите е такова, че ако сме в кухнята например и да се съдира от рев в стаята, пак нищо не се чува.
Виж целия пост
# 14
Ползвала съм го едва няколко пъти и то в началото, така си стои сега. Дори малката си играе с приемника на този етап.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия