Моля кажете рецептата за чай от анасон за коликите!

  • 14 292
  • 7
Кажете как точно се приготвя чая от анасон?
Виж целия пост
# 1
Аз го правя така - 200 мл. вода я слагам да заври и ври 5 мин. След това я махам и сипвам в нея 1/2 - 1 ч.л. плодчета от анасон, които престояват 15-20 мин. и после прецеждам и давам. Определено за сега има ефект. Надявам се да продължи да помага, защото като дадох Еспумизан малкият 3 часа само рева и се тормози.
Успех с коликите!
Виж целия пост
# 2
Аз слагах във водата да ври копър и после прецеждах.По съм доволна от копъра,отколкото от анасона.А иначе давах и Еспумизан-капки.
Виж целия пост
# 3
аз давах на хип 4ая за колики и бях доволна
Виж целия пост
# 4
Билките не ги препоръчват много -много ,обаче нас едно време така са ни отгледали .Добре е да не оставяш анасона да ври с водата , а да приготвиш чая ,както е посочила мама Мони.
Виж целия пост
# 5
Не съм го приготвяла. Купувах направо готовия на Хип, който съдържа същите съставки. Води се чай за храносмилане.  Peace
Виж целия пост
# 6
Защо трябва да го приготвяш.....
Продавт готови чайчета на хип, например.Имат само с копър или с три билки, една от които е анасон.Чаят е гранулиран и много лесно се приготвя!
Виж целия пост
# 7
При Габи повече помагаше чай от копър. Продава се готова смес в аптеките за около 0,70-0,80 лв. и та пликчето пише как се приготвя чая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия