Особеният чар на бащинството

  • 1 058
  • 14
Какво според вас означава да бъдеш баща днес?
Какви бащи искате да бъдете? На какво искате да научите децата си?
Кога най-силно се чувствате бащи?
Виж целия пост
# 1
Хайде, бре, де са ви постингите? От толкоз регистрирани татковци поне 1/3 пишат от време на време. Кажете си мъжката дума, че след малко ще завалят отговорите на мамите : "мъжо е такъв", "той смята така"...аааамахааа, няма само ние да се обясняваме зарад вас, я!!!!
Виж целия пост
# 2
Трудни въпроси.
Що не пробвате да смените "баща" с "майка". Ще ми е интересно как ще отговорите!
Ще помисля все пак и може би ще отговоря.
Виж целия пост
# 3
Не, не искам да сменям "баща" с "майка". Интересува ме специфично бащинската гледна точка, това, което я прави различна. Майките говорят много по този въпрос, дори и без да ги питаш  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аре бе ербапи,а после ревете ,че пишем вместо вас ,спам и тям подобни имало...
Соло опрай си личните искам ти се обясня в любов,ми корасон Heart Eyes 
Виж целия пост
# 5
"надядотикормилото" , и да се обясняваш - кел файда..., че ти си зад оушъна бе драга Simple Smile "соло" к'о го грее , че ше му се обясняваш?! По-добре прати виза... Wink
Виж целия пост
# 6
за Солото разстоянията са нищо,за любовта пък-хептен Wink
Виж целия пост
# 7
Какво според вас означава да бъдеш баща днес?
Какви бащи искате да бъдете? На какво искате да научите децата си?
Какви бащи искате да бъдете? На какво искате да научите децата си?
Кога най-силно се чувствате бащи?

1. Какво според вас означава да бъдеш баща днес?

Това ще рече: Всяка вечер след половинка домашна скоросмъртница, кана-две вино с тлъсти мръфки, праскаш жената докато й проличи. Чакаш девет месеца и като се роди бебето има два варианта: ако е момче - минимум една седмица безпаметно пиене с когото видиш, ако е момиче седиш намусен най-малко един месец и се каниш на жената, че ако и втория път пак е женско ще я смениш.

2. Какви бащи искате да бъдете? На какво искате да научите децата си?

Това ще рече: Строги. От една дума да замръзват. Малко алкохол винаги е от полза при възпитанието на едно дете. Искам да ги науча да ме уважават. Да разбират, че боят е за тяхно добро. Има и още ама не се сещам, що съм пил ...............

3. Кога най-силно се чувствате бащи?

Това ще рече: След като съм на кеф, пийнал съм, хапнал съм и баш тогава жената да ме ядоса. Еми бой подред, жена, деца. Е те тогава се чувствам най-силно.

 "Аре бе ербапи,а после ревете ,че пишем вместо вас....."
К'во шъ каешь? Кой е по-ербап?
Виж целия пост
# 8
Има и още ама не се сещам, що съм пил ...............
Мдааа....личи си Mr. Green
Виж целия пост
# 9
К'во шъ каешь? Кой е по-ербап?
Ами онемех.
К'во да ти кажа,ако можеш да бегаш с тия крака,бегай-докато не сме те линчували с камъни.
 
Виж целия пост
# 10
 offtopic
Гърдева, ти ме смайваш направо... Shocked Колкото пъти вляза във форума, ти си все по-наедряла... bombs Вземи спри бозата, че с тия темпове скоро няма да се побираш в аватара си... hahaha Joy
  love001
Виж целия пост
# 11
Здравейте,

Не мисля, че разликата е кой знае колко голяма между това да бъдеш майка и баща. Говоря за истинските родители - грижовни, сърдечни, мили, себеотрицателни и жертвоготовни.

С риск да ме намразят майките, ще споделя, че най-топло на сърцето ми става, когато ме прегърне каката и ми каже "Тате много те обичам, ти си най-добрия татко на света!". Когато разглеждам рисунките, които ми е подарила, в които блика нейната любов и благодарност. Това ми дава крила да летя, летя ...

Да виждам сладката усмивка и искрящите щастливи очички на малката ми дъщеричка ....

Ами от това повече какво да искам? Не знам?

 
Виж целия пост
# 12
Не, не искам да сменям "баща" с "майка". Интересува ме специфично бащинската гледна точка, това, което я прави различна.

Ами ето това е една от разликите:

Майките говорят много по този въпрос, дори и без да ги питаш  Laughing

а бащите не. Не само по този въпрос, а изобщо.

Иначе щяхме всички да се изредим да повтаряме
Не мисля, че разликата е кой знае колко голяма между това да бъдеш майка и баща. Говоря за истинските родители - грижовни, сърдечни, мили, себеотрицателни и жертвоготовни.

Предпочитаме вие мамите да вярвате/знаете, че ние мислим/се чувстваме така и без да ви го казваме...

Ако съм в грешка и бащите всъщност не са съгласни ще приема критиката и ще се извиня, че говорих и от тяхно име.
Виж целия пост
# 13
Да бъдеш баща е отговорност-вчера,днес,утре......За мен е много важно да бъда възприеман от децата си,като близък приятел.И вече като такъв да ги науча да бъдат добри и честни хора.Да уважават себе си и хората около себе си.Да бъдат отворени към заобикалящия ни свят.Да имат собствено мнение и да умеят да го отстояват.Да могат да разговарят но и да слушат човека отсреща.....Стремя се да коментираме и добрите и лошите моменти в живота.Най-силно се чувствам като баща,когато ме потърсят за помощ,дори само за разговор като приятел.Тогава ,мисля съм се доближил максимално до тях.
Виж целия пост
# 14
Да бъдеш баща е отговорност-вчера,днес,утре......За мен е много важно да бъда възприеман от децата си,като близък приятел.И вече като такъв да ги науча да бъдат добри и честни хора.Да уважават себе си и хората около себе си.Да бъдат отворени към заобикалящия ни свят.Да имат собствено мнение и да умеят да го отстояват.Да могат да разговарят но и да слушат човека отсреща.....Стремя се да коментираме и добрите и лошите моменти в живота.Най-силно се чувствам като баща,когато ме потърсят за помощ,дори само за разговор като приятел.Тогава ,мисля съм се доближил максимално до тях.

 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия