Креативни играчки

  • 3 619
  • 26
Не мога да не се похваля с откритието си...Намерих много хубави креативни играчки на една полска фирма. Купих първия пъзел на детето, пластмасова риба от няколко части. Нямам търпение да й го подарим и да видим дали ще се справи.
В магазина обаче има много, може и на друга фирма да са,но са подбрани основно конструктори, пъзели, мозайки...много интересни неща.

ето сайта:

http://www.wader-wozniak.pl/
Виж целия пост
# 1
Има и такъв немски сайт wader toys.Кажи моля те къде е магазина.
Виж целия пост
# 2
Леле, каква съм блейка, в малък ЦУМ на Пиротска е, на втория етаж, голям е щанда, по стълбите в дясно, в дъното. Най - много харесах конструкторите /дъщеричката е голям фен/, всички видове ще й купя Laughing Почти 1/2 час откарах,искаше ми се много неща да взема, ама повечето ги дават за възраст 3+. Имаше още едни готини дървени цветни пъзели, със животни.
Виж целия пост
# 3
Благодаря  Hug!Ква съм блейка и аз...знам го щанда и дори се сещам,че съм виждала разни неща,които видях сега в сайта.Непременно ще отида,че съм харесала едно сервизче за кафе на дъщеря ми на тази фирма.А може и нещо друго да намаже.
Иначе на този щанд съм виждала играчки/игри,които на друго място не съм срещала.
Виж целия пост
# 4
Иначе на този щанд съм виждала играчки/игри,които на друго място не съм срещала.

Именно, подбора на играчките, а явно и фирмите,е добър Laughing
Виж целия пост
# 5
Небесна, каква е цената на пъзела-риба?
Нали за един от тези срава въпрос:

Виж целия пост
# 6
На тази фирма са и много хубави играчките.
Немска е.
Жалко че в Пловдив имат много ограничен избор Sad
Виж целия пост
# 7
Небесна, каква е цената на пъзела-риба?
Нали за един от тези срава въпрос:



Да, именно за тези става дума, мисля 6, 50 беше цената newsm78
Виж целия пост
# 8
Ето още една фирма с подобна насока:http://www.quercetti.it/.Играчките ги има в Хепиленд,а сигурно и в други магазини,а една част съм виждала и в on-line магазините.
Виж целия пост
# 9
Аууу, Reflex, тук има чудесни конструктори, благодаря Heart Eyes

Имаш ли представа какви са им цените ориентировъчно.....
Виж целия пост
# 10
На тези в графата First years-около 15-20,може и да имаше някои по-скъпи.Мозайките бяха също толкова.На останалите неща не обърнах внимание.

П.П.:тук можеш да видиш ориентировъчни цени.
Виж целия пост
# 11
скоро ходихме да копуваме мозайка от Хепиленд точно от този вид който Рефлекс епоказала,не ми се видяха скъпи играчките,при положение че са хубави и интересни
Виж целия пост
# 12
Много са хубави.Къде ги има в Пловдив?
Виж целия пост
# 13
Благодаря Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Много са хубави.Къде ги има в Пловдив?

В Бонжур.
Имат голям избор.
Аз от там купих магнитната дъска , и отделно цифрите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия