Препоръчайте ми маникюристка, за ноктопластика

  • 603
  • 6
Днес моята ми се обади, за да ме предупреди да я нямам предвид, в скоро време, защото излиза в отпуска по майчинство. Каза ми, че ще я замества едно момиче, което тя е обучила вече ... но бих искала да заложа на нещо по-сигурно.

Преди доста време пак бях питала за нещо подобно (май само за гел, тогава), но търсачката не работи.

Моля, да ми препоръчате някоя, която прави хубава и здрава ноктопластика, по възможност за около 50 лева. "Алтернативната" ми маникюристка за тази услуга ще ми дойде в повече - около 70-80 лева (без лака), но пък крайният резултат е зашеметяващ.


Предварително благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Бих ти препоръчала салон "Мания"- всичките момичета работят мноооого добре.
Аз вече не ходя там, а при едно момиче , но не знам как се казва салона , в който работи ,улицата е успоредна на "Иван Асен". Ако искаш ще ти дам координати, аз лично съм претенциозна , но и  много доволна от въпросната маникюстка.
Виж целия пост
# 2
Бих ти препоръчала салон "Мания"- всичките момичета работят мноооого добре.
Аз вече не ходя там, а при едно момиче , но не знам как се казва салона , в който работи ,улицата е успоредна на "Иван Асен". Ако искаш ще ти дам координати, аз лично съм претенциозна , но и  много доволна от въпросната маникюстка.

Ха, така. Моята маникюристка също е в една уличка, успоредна на Иван Асен 2?! Thinking В близост до Румънското посолство и р-нт Рибна таефа - да не би да говорим за един и същи салон?! newsm78
Къде се намира салон "Мания"?!
Виж целия пост
# 3
Люлин, силвърцентъра Peace
Виж целия пост
# 4
Бих ти препоръчала салон "Мания"- всичките момичета работят мноооого добре.
Аз вече не ходя там, а при едно момиче , но не знам как се казва салона , в който работи ,улицата е успоредна на "Иван Асен". Ако искаш ще ти дам координати, аз лично съм претенциозна , но и  много доволна от въпросната маникюстка.

Улицата не знам как се казва, но мога да ти обясня как стигам до там.Значи като тръгна по Иван Асен от посолството посока "Орлов мост" завивам по първата пресечка на дясно( на ъгъла има рибен ресторант "при Яфата" или нещо такова) след това първата в ляво и съм там.Мацката се казва Илианка и работи там от септември месец, преди това работеше в Дианабад.

А салон Мания е на ул. "Гургулят"

Ха, така. Моята маникюристка също е в една уличка, успоредна на Иван Асен 2?! Thinking В близост до Румънското посолство и р-нт Рибна таефа - да не би да говорим за един и същи салон?! newsm78
Къде се намира салон "Мания"?!

Виж целия пост
# 5
Един салон в Лозенец на улица  Кричим - Nails Studio тел 9624620, аз ходя при Деси,иначе са три момичета работят много добре.
Виж целия пост
# 6
Люлин ми е далече. Confused

Мисля, че става дума за един и същи салон. Laughing Егати съвпадението. Mr. Green

Намерих координатите на студио Мания. Моля те препоръчай ми някакво име там, защото мисля утре да се обадя и да си запиша час. Ти между другото защо спря да ходиш там?! Може и на лични да минем. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия