Елдата на зърна...

  • 551
  • 11
...се оказа много сполучлива! 100 пъти по-удачна от фината елда на Фамилия Никола.
Просто докладвам какво установих Simple Smile
Мерси на Raya - тя ме накара да купя и опитам....очертава се редовно да я хапваме с бебка Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Хубаво, и аз я правя тази на зърната, но нещо много горчи?!Затова я добавям съм зеленчуковите пюрета, защото само елада не ще да яде.Има ли някакъв трик за премахване на горчивината, който аз не знам?
Виж целия пост
# 2
Ние пък наопаки - яде повече тази фината на фамилия Никола. Мъж ми последният път не можа да открие никъде от фината и се наложи да купува от тази на зърна. Съни яде много малко от нея, иначе здраво набива! Той е лакомник голям по принцип и празни чинии не връща. Явно има нещо различно....ама какво??
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Shali
Хубаво, и аз я правя тази на зърната, но нещо много горчи?!Затова я добавям съм зеленчуковите пюрета, защото само елада не ще да яде.Има ли някакъв трик за премахване на горчивината, който аз не знам?

В готварския форум предложиха първата вода да се изхвърли (след като поври 1-2 минути в нея). Направих го, и специфичната миризма значително намаля, стана ми по-приятна на вкус (аз не съм голям любител).
Виж целия пост
# 4
Цитат на: boo
Цитат на: Shali
Хубаво, и аз я правя тази на зърната, но нещо много горчи?!Затова я добавям съм зеленчуковите пюрета, защото само елада не ще да яде.Има ли някакъв трик за премахване на горчивината, който аз не знам?

В готварския форум предложиха първата вода да се изхвърли (след като поври 1-2 минути в нея). Направих го, и специфичната миризма значително намаля, стана ми по-приятна на вкус (аз не съм голям любител).


Благодаря, ще опитам и така.Тя и nad_tab ми даде някои идеи, та ще я догодим на вкус тази елда  Grinning .
Виж целия пост
# 5
МОмичета откъде я купувате тази елда и какво представлява?МОже би има писано но не съм го прочела-пуснете някой линк ако знаете!
Благодаря!
Виж целия пост
# 6
Има много теми за елдата назад, пусни търсачката и гледай само колко теми ще ти с е отворят. Аз я пуснах тази само да се похваля. Sunglasses
Елдата на зърна я има в здравословите магазини и по здравословните щандове на големите суперматкети...
Виж целия пост
# 7
Аз си я купувам от Фантастико.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: nad_tab
Аз си я купувам от Фантастико.

Абе вие сте страхотни с тези гримнички по ръцете и крачетата-да сте живи и здрави и благодаря на всички за инфото Grinning
Виж целия пост
# 9
С тая тема за елдата взех че си закупих и аз елда на зърна. И пак да си дойдем на думата за кучето и вкуса му - сварих я и цялата къща я яде с кеф. Бебето, таткото и аз - на всички много ни хареса, както е натурална. Баткото не я яде, естествено, но той по принцип нищо не яде и кара само на филии с маргарин, така че той не се брои.

Сега имам още един вариант за закуска!
Виж целия пост
# 10
Цитат на: sladka hapka
С тая тема за елдата взех че си закупих и аз елда на зърна.


Явно не са ти били достатъчни темите за елдата досега Wink
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Taneto
Цитат на: sladka hapka
С тая тема за елдата взех че си закупих и аз елда на зърна.


Явно не са ти били достатъчни темите за елдата досега Wink


Ааааа, как да не са. Аз от тези теми научих, че имало такова животно. И мъжа ми и той. А сега как я лапа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия