Гад4ето любимо...

  • 921
  • 6
Зна4и ще ми се смеете, ама малко по ммалко вzех да се нервирам zдраво.
Моята половинка, ина4е мило и свястно мом4е(е, сега малко на мърzел се нау4и, но ще се справим , zа това ве4е сме си говорили двамката и има подобрение) все по 4есто ми къса нервите с променливи решения.Уж не е нищо особено, нищо сериоzно zа късмет, но  тая непостоянност в намеренията от негова сzтрана по4ва да ми лаzи по нервата.ААААААААААА, гад4е!

От преди месеци zнаем , 4е на Коледа ще сме при баща му.Аz нямам никакъв проблем в това, тъкмо обратното.Радвам се.Принципно той също.
Питам го, какво иска да обле4е, каzва ми.Даже му го приготвих.
Питах го горве долу как смята да проте4е цялото  мероприятие, кога според него е най добре да пътуваме, и т.н. Каzва, обсъждаме, вси4ко е наред.
Снощи питам какво според него би било най добре да приготвя и да zанесем zа Коледа от нас.Сладки ли, торта ли, Вино ли, да има нещо на трапеzата и от нас.
И моя 4овек иzтърсва "Абе на мене ве4е не ми се ходи там ".Седмица преди Коледа.КОгато вси4ко е уговорено.ПИтам zащо, "нямам желание", отговаря.
Уж zаради жената на баща му.НЕ сме в лоши отношения с нея, и друг оът сме били там на Коледа.Тя е малко особена, ова е вси4ко.Раzбирам ако няма желание, но zащо 4ак сега ????Питам "В крайна сметка ще ходим или не?"
Още по прелестен отговор "ми, не zнам още..."
Направо побеснях.НЕ съм му се карала , не съм викала.Каzах само, 4е аz бих отишла,zаради баща му и баба му, но в крайна сметкла КОледа е семеен праzник и ако той не е съгласен да ходим там да видим можем ли да иzмислим някакво компромисно реш?ние.И 4е най късно до сряда искам да ми е каzал.пове4е не каzах, но вътрешно се ядосах много.Не zащото няма желание, а zащото тоя номер не  се слу4ва zа първи път.Винаги мога да си имам едно на ум, 4е мои4кия  в последния момент ще се zаинати 4е не му се ходи някъде или не му се прави нещо.. Планирано , говорено, накрая "нямам желание" КАк го мраzя това  обяснение.НЕ 4е в крайна сметка не се съгласява като говоря с него.и макар да "няма желание" не е идвал или не е правил, компромиса е бил намиран винаги, н това ме драzни ужасно, винагис с ръ4кания, подтиквания и понякога даже със спор. Нямаше желание да ходи на планетариума, а ни бяха подарили  билети zа вход zа едно лаzер шоу.Отидохме с мрънкане и 300 zора, а накрая беше толкова доволен и направо въzхитен тот представлението...
Уф, пак побеснявам , само като се сетя...
Я ми кажете, моми4ета, имате ли подобен проблем и как се справяте вие?
Мъже с мъже...   #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Да и ние имаме подобен проблем ,аз вече съм му свикнала,но се дразня от факта,че започва и с децата така да се държи.Обещава нещо и после забравя.Караме се постоянно за това.Още са малки ,но много държа да си държи на думата.Не съм се примирила и се опитвам най вече с приказки да го убедя.
Виж целия пост
# 2
Ужас! #Cussing outАма какви са тези неща?Моментни настрония на които трябва да се угажда #2gunfire!При нас няма такива неща!като се каже нещо,така ще е!Като се обещае,ще се свърши!Неможе днес така-утре,инъ4е!Ами ако и двамата са така,какво ще стане то тогава newsm78
Виж целия пост
# 3
Ужас! #Cussing outАма какви са тези неща?Моментни настрония на които трябва да се угажда #2gunfire!При нас няма такива неща!като се каже нещо,така ще е!Като се обещае,ще се свърши!Неможе днес така-утре,инъ4е!Ами ако и двамата са така,какво ще стане то тогава newsm78
Манджа с гроzде  Mr. Green
Затова се опитвам да му иzбия тоя навик от главата, но ио там zдрави нерви трябват..  но ако в сряда пак ми сервира тоя номер,  ще има жертви  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Ужас! #Cussing outАма какви са тези неща?Моментни настрония на които трябва да се угажда #2gunfire!При нас няма такива неща!като се каже нещо,така ще е!Като се обещае,ще се свърши!Неможе днес така-утре,инъ4е!Ами ако и двамата са така,какво ще стане то тогава newsm78

Гадно е, когато човек е несериозен...
Виж целия пост
# 5
И моя ми ги спретва отвреме на време теzи номера.

Ама като ми каже аz си промених мнението, не искам, аz му каzвам "Не искаш ли? Ами щом не искаш, остани си в къщи, аz моите планове няма да меня всеки 10 мин zаради тебе. Отивам сама". След което той се обижда, аz му иzпявам всичко на главата. Напоследък май по рядко се случва да си сменя манението "в последната минута".

Пробвай го и ти...
Виж целия пост
# 6
Мисля, че мъжа ти има нужда от малко подкрепа.
Сама казваш, че жената на баща му е особена.
Явно иска, но с приближаването на "Денят" се спича, дострашава го, притеснява се... не знам кое точно от всички, ти знаеш какви емоции изпитва, но аз бих седнала до него, бих го попитала какво го притеснява и разколебава и бих му вдъхнала увереност и кураж с нещо от типа "Всичко ще е наред, ще бъде весело, много ще се забавляваме!" и ще се постарая да е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия