Традиционни музикални инструменти - търся производител

  • 869
  • 7
Знае ли някой от къде (по възможност от производител) може да се закупят традиционни български музикални инструменти - кавал, гайда, тамбура... такива неща? Не можа да намеря нищо с гуглето newsm78
Виж целия пост
# 1
Виж тук и тук
Виж целия пост
# 2
Имам братовчед, който изработва такива инструменти, предимно струнни - гъдулки, тамбури и др. Прави предимно сувенирни, в умален мащаб, но и в реален размер също. Намира се в Пловдив, нямам представа какво има в момента готово и дали имаш възможност да поръчаш и да чакаш да се изработи. Ако те интересува повече или искаш контакт с него, може да ми пишеш на e-mail  vi_russ@estnet.bg.
Ще се радвам, ако мога да помогна.
Виж целия пост
# 3
Трябва да имам една миримба. Искаш ли я?
Виж целия пост
# 4
ООООООО! Хапката! Завърна ли се вече?
На въпроса в темата: в магазини за суверини, имаше едно сдружение на българските занаяти! Там трябва да има гайди и дудуци.
Виж целия пост
# 5
www.iblmusic.com
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви много. Както може да се предположи, гайдите и дудуците не са за мен, а за един от нашите Домове в Стара Загора - имат голямо желание за фолклорна група, а са и много музикални хлапета (огнена кръв, няма удържане  Laughing).

А какво е "миримба"? Няма значение, искам я, ако я даваш при това условие - няма аз да свиря на нея, ама може да ми свирят Grinning
Виж целия пост
# 7
Извинявам се. Маримба:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия