Опасно ли е

  • 4 439
  • 22
Здравейте,
бременна съм в четвъртия месец и интересното е в това ,че  корема ми май-много бързо порасна:)
Сега изглеждам така все едно съм в пети и половина.
Лошото е че днес си сложих едно уж по-широки дънки , но се оказа че ми стискат на корема и сега ме страх да не стане нещо с бебенцето:(
Виж целия пост
# 1
здрасти,азс ъм в третия и 2седмици:) и на  мен ми се струва че ми е по голям корема.ходя с едни единствени дънки и с тях ще карам още 7 месеца:)
трябва дрехата да е свободна около корема,не носи стегнати дрехи.
и не се тревожи,бебето може да е по-голямо.
бъди жива и здрава Wink
Виж целия пост
# 2
Аз още като почнаха да ми стискат моите (защото обикновено ходя с много тесни дънки) сложих гащеризона. Дори и да няма проблем за бебето, то ти стига цял ден да ти е дискомфортно... Е, търпя подигравки от колегите си, че ми трябва и перка, за да приличам на Карлсон, но по-добре така, отколкото да ми стиска  Hug
Виж целия пост
# 3
Няма му нищо на бебока от това 4е си обула по тесни дрешки, но си купи по свободни4ки, 4е не е хубаво все пак да го притискаш.
Дрехата да е удобна , zа тебе самата е по лошо отколкото zа малкото .То плува в околоплодни води и е zащитено в тях .
А ина4е като ви 4ета, ако zнаете как ме хваща пак мерака zа второ...  Crazy
Но , има време, zа сега не .
П.С. Fane,Докато пишех по нагоре се обърках и вместо "малкото " бях написала "малкия" може да е поли4ба zа мъжка рожба  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Ако е втора бременност е нормално корема да бъде по-голям, също така и ако сте имали коремче преди да забременеете.
Ако стягането на коланите не ти пречи, няма проблем, но ако не се чувстваш ти добре и те притеснява, махай ги, носи свободни дрехи. Всичко зависи от това как се чувстваш ти самата - тялото само ти подсказва.
Виж целия пост
# 5
Разкопчай си най-горното копче за твое успокоение.Аз носех панталони с ниска талия,която не ми притискаше корема.
Виж целия пост
# 6
По-добре недей, не е хубаво.
Виж целия пост
# 7
Не е добре да се притиска корема.По-добре се ориентирай към по-широки около корема дрехи.
Виж целия пост
# 8
По-добре недей, не е хубаво.
И аз съм на същото мнение. Аз така сложих едни дънки, които уж ми ставаха и до края на деня ме заболя корема. Носи нещо широко или с ластик,който е свободен. Peace
Виж целия пост
# 9
И аз съм в четвърти месец и миналата бременност още не ми личеше в този период, а сега си имам закръглено коремче (нямам корем по принцип, когато не съм бременна)  Grinning В момента и аз съм в затруднение с дрехите, защото явно съм по-слаба от преди и бремелинските дрехи са ми още широки. Ходя с това, което ми е с ниска талия, но в интерес на истината предния път ниските талии ме дразнеха ужасно и не можех да ги нося. По-кофтито е, че дори и супер смъкнати под корема, чорапогащите ми стягат, а без тях ми е студено, абе няма угодия  Crazy
Може би ще е най-добре да си купиш широки дрехи.
Виж целия пост
# 10
Бебето е защитено, но на теб ще ти е неудобно. Не те ли заболява корема? newsm78
Виж целия пост
# 11
Бебето е защитено, но на теб ще ти е неудобно.
Носи с ниска талия или без копчета нещо.
Виж целия пост
# 12
Моят имам чуството, че порастна за 1 ден- буквално в началото на 4-ия месец. Сутринта излязох без и се видях по късно на витрините с шкембенце вече.   Crazy Може да звучи налудничаво малко, ама... Сега вече имам огромен корем, който дори лекарите като видят се чудят и като раберат в коя седмица съм. Няма страшно, важното е да сте добре и ти и бебенцето.  Grinning
Аз си нося стари панталони, които преправих при шивачка с плат отпред и промушен широк ластик вътре. Не ми е чак широко, но пък иначе ми падат, засега държат, а и малко остана. Знам, че не е хубаво да ти стяга, вземи си удобни дрешки, а за бебчето не се притеснявай, то е добре защитено.
Спокойна бременност ти желая!
Виж целия пост
# 13
Мили момиче4та аз имам няколко широки дрешки, но се подлъгах защото краката и дупето ми не са напълняли още и реших че няма да има проблем да понося още малко любимите дънки, но явно ще трябва да се откажа от тях за няколком месеца.
Виж целия пост
# 14
 И аз си мислех, че много ми е пораснал корема до 5-тия месец ама се оказа че не съм права, просто така ми се струваше:) Ако си имала коремче ( аз имах:))). може за това така да ти се струва. А за дънките, не ги носи щом ти стискат, на бебето нищо не е станало, но в магазините за бременни има страхотни дънки с широките ластични колани, не по-малко удобни и секси от другите, така че си вземи такива. Лека бременност ти желая:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия