Когато сте ядосани......

  • 1 364
  • 25
В последно време ми се струпаха куп негативни емоции на главата. #Cussing out
Но ...няма да се оплаквам.
По тежкото е,че хората около мен най-близките ми са станали много придвирчиви почти не се издържат,да не говорим пък за капризите на децата.ooooh!

Та искам да ви питам когато сте ядосани/криво ви е/ непременно ли това се отразява на отношенито с другите около вас или се стараете да не го показвате?
Виж целия пост
# 1
На родителите си не показвам, но мъж ми го отнася  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ох,много ми личи!Направо съм като буреносен облък,хубавото е ,че бързо ми минава Laughing
Виж целия пост
# 3
зависи, дали съм ядосана до краен предел или мога и още  Laughingрядко повишавам тон, не праскам врати примерно, ама много глупости дрънкам ooooh!после съжалявам, естествено...
забелязала съм, че само определени хора могат да ме изкарат от равновесие, което е хубаво...поне си знам(и те също де) Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Въй-й-й-й!!! Хич да не ме познаваш все ще разбереш, че съм ядосана а може и да закачиш нещо, но......   до бой с никой не съм стигала/ засега де./ Mr. GreenНо за сметка на това, като се навилнея и бързо ми минава. Wink
Виж целия пост
# 5
Аз пък плача от яд Rolling Eyes.....незнам защо така но така избива яростта ми
Иначе кой не дрънка глупости като е ядосан
незнам дали е правилно но смятам че не е редно да се задържа яда вътре Naughty,най добре си го излей.... Whistlingи тогава си отдъхни
Виж целия пост
# 6
Ужасна съм! Крещя с пълно гърло, без да ми мигне окото.
Знам, че трябва да се отуча от това, но напоследък се замислям, че майка ми така правеше и явно ще ми е много трудно да се презвъзпитам.
Виж целия пост
# 7
Старая се когато на мен ми е зле, на всички околни да им е зле!

Шегичка. Wink

Трупам, трупам, а после от някаква дреболия някой невинен си пати.
Виж целия пост
# 8
Според мен нервността се отразява непременно на отношенията с околните. Тече отрицателна енергия, която искаме или не достига и близките ни. Няма да коментирам как се държа и какво правя, когато съм ядосана, но съм се убедила, че ако аз (ние) съм кондиция и с детето нямам (е) проблеми - стане ли нерво и детето започва да капризничи.
Виж целия пост
# 9
забравих да допълня, че и най-често напускам първа, демонстрирайки разсърденост Laughing
Виж целия пост
# 10
Айде представете си следната ситуация:развилнели сте се на прага на истерия сте и в този момент звъни телефона или се чука на вратата ,някои ваш близък ви търси/брат,,сестра,майка и пр./Вие как реагирате ?
Виж целия пост
# 11
ми по-меко и спокойно до колкото мога или се извинявам за това, че съм адски раздразнена в момента и ми трябва малко време да ми мине yes
Виж целия пост
# 12
Аз съм от хората които трупат в себе си нещата , и накрая избехвам извиднъж за нещо дребно.Но бързо ми минава, обикновено мъжа ми го отнася.
Айде представете си следната ситуация:развилнели сте се на прага на истерия сте и в този момент звъни телефона или се чука на вратата ,някои ваш близък ви търси/брат,,сестра,майка и пр./Вие как реагирате ?
Ами обикновено се тросвам и на всички им става ясно, че е по-добре да звъннат по-късно. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
......млъквам като "бит гъз"  Crazy
Виж целия пост
# 14
нямам проблеми със самоконтрола
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия