Какво стана с томболата на Рийдърс дайджест?

  • 1 263
  • 17
Доколкото си спомням трябваше днес да се тегли, нали? Къде да проверя как ще си получавам чековете от по 5000? Mr. Green
Виж целия пост
# 1
http://www.readersdigest.bg/tombola_prizes_award.php
Виж целия пост
# 2
КРАЕН СРОК И ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИТЕ
Крайният срок за получаване на документите за участие е 15 декември 2006 г. Тегленето на наградите ще се състои в София на 18 декември 2006 г. в присъствието на нотариус и от комисия в състав:

Мария Стоянова – Финансов директор
Теодор Цеков – Директор на томболата

Победителите ще бъдат публикувани на нашата уебстраница и във в-к „Стандарт” от 23 декември 2006 година.
Виж целия пост
# 3
Е те са станааме на кълбета  #2gunfire
Хей martisun, мнооо ша та замолвам - кинтите ги чакам аз  bowuu
Миличка, ако не е поредната партенка, обещавам чернобилска салата от мен, а да не говорим, ако има печалба....  Joy
Остава ми утехата от две наистина прекрасни книги  Laughing
Виж целия пост
# 4
ааа моля, моля чакайте си реда на опашката кинтите и аз ги чакам както и книгите hahaha
Виж целия пост
# 5
    Не става то така, както сте го замислили Naughty Аз тука вече и списък съм си направила как ще ги харча, а те ще ме предреждат.Вие се радвайте по някой цифров апарат да спечелите, а паричките са мои...Казах и да не потретвам Money Money Money Money Money
Виж целия пост
# 6
Аааа моля, моля! Днес вече си купих два чифта ботушки от първия чек и сега чакам покритието. Шъ съ бием, еи!
Виж целия пост
# 7
 Joy
Виж целия пост
# 8
Добре, за вас парите и фотоапаратите, аз колата чакам... Laughing За да има какво да ме накара да се явя на поправителния за книжката, че така ще се точа поне до пролетната ваканция Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 9
Я да отиваш на поправка веднага Naughty
А ако спечелиш бу -буто, дай едно кръгче  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 10
някой знае ли какво стана с томболата на рийдър дайджест?нали щеше да се тегли вчера?има ли някакъв резултат?някой чул ли е нещо?
Виж целия пост
# 11
Ооооооо и аз чакам големите пари или една коли4ка. (ми чакай си като нямаш друга работа  Crazy)
Виж целия пост
# 12
Бях на базара на книгата на НДК в неделя и там видях щанда на въпросното издателство.
Попитах за томболата.
Ще публикуват спечелилите във в-к Стандарт на 23-ти декември!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
пак е нещо. Praynigреших,че след толкова писма поне триабва да известят кой ще спечели Praynigда не се надяваме напразно Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И все пак? Днес вече е 20 декември 2006. Къде да видим списъка с наградените?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия