Викали ли сте лекар напразно?

  • 870
  • 6
Здравейте мамчета, миналата нощ за първи път бебето беше много неспокойно. Будеше се на 30 мин. до 1 час с плач . Не беше гладна, сменях памперси, давах вода и капки за колики (въпреки, че си личеше че не са - имали сме и ги познавам). Нослета малко фъркаше - пръсках и Стеримар... и т.н. На сутринта се обадих на педиатърката. Понеже се лигави от два-три дни и реших, че е от зъбки, но пък е много рано. Педито каза да я наблюдавам известно време за някакъв друг признак. Веднага след това ми се стори, че диша тежко, параноясах се и я викнах. Дойде и каза, че проблемът си е в мен, на бебето нищо му нямало, да свиквам, че ще плаче. Почуствах се много тъпо  Rolling Eyes На вас случвало ли ви се е да викате лекар напразно?
Виж целия пост
# 1
Според мен не си извикала педито на празно.
Имала си причини да се притесниш за детенцето си .А то е мъничко.
Виж целия пост
# 2
Не ми се е случвало Peace!Дано никога по никаква причина да не ми се налага!
Виж целия пост
# 3
.......... На вас случвало ли ви се е да викате лекар напразно?
Не ми се е случвало ,но ако ми се наложи няма да  се колебая.
Днес голямото ми детенце е с Т цял ден ,водих го на преглед  ,но ако се почествам безпомощна ще и се обадя.Но друг е въпроса да ли ще дойде и дали няма да ме прати на дежурство.
Важното е ,че педиатърката на детенцето ти е отклокнала на твоя зов.
Виж целия пост
# 4
Не ми се е случвало да идва напразно-всъшност само 2 пъти е идвала педито в къщи, като първия беше след изписването. Бебчето ти е още мъничко и е нормално да се притесняваш и да я извикаш ако нещо не ти се струва както трябва.Идването и не е било напразно-успокоила те е ,че на малката и няма нищо Peace
Виж целия пост
# 5
Мда, това не е напразно, щом вече си спокойна значи е имало полза. А аз не съм викала мойто педи напразно, но съм водила малкия при нея за много....глупави неща. Обачеосъзнавам че са глупави сега, след като той малко поотрасна и ми се е случвало едно и също нещо няколко пъти примерно, та знам какво да очаквам и горе-долу как да реагирам. Спокойствието ми обаче е незаменимо! Дори да я викна или ида, дори да е за глупост, дори да ми се скара, щом ме е накара да се чувствам по-добре значи не е напразно! Naughty
Виж целия пост
# 6
Според мен не си извикала педито на празно.
Имала си причини да се притесниш за детенцето си .А то е мъничко.

Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия