Много ми пада косата!!!!

  • 18 108
  • 57
Нещо страшно е!!!
Не ми се влиза в банята даже вече, защото като я измия с шампоан и после като сложа балсам става нещо страшно #Crazy
Споделете някаква маска против косопад!
Фризьора ми каза, че било адски масово напоследък, но това не ме успокоява изобщо!!!!
Верно, че бая я подложих на разни химии - в смисъл, че първо вадих кичури една година, а сега от 3 месеца я боядисвам ..... ама такова чудо не е било никога  no
Дайте някакъв съвет
Виж целия пост
# 1
ампули против косопад  Peace заедно с шампоан и маски за тази цел...
препоръчвам ти RENE FURTERER
Виж целия пост
# 2
Хапчета "Пантогар",добавка селен можеш да си купиш също е добре за косата. От билките коприва, чемшир Peace. Успех!
Виж целия пост
# 3

Ох, вече и аз незнам какво да я правя и моята коса... Cry Проблемът ми е същият - след балсама ми се реве при мисълта какво ще изпада от главицата ми... С какво ли не се плесках вече, и хапчета пих... Незнам какво повече мога да направя по въпроса - и хормони си изследвах - всичко е о.к. а пустата му коса пада вече 8-ми месец. Почвам да си мисля, че най-вероятно се дължи на стрес  newsm78
Виж целия пост
# 4
Моята коса също беше почнала да пада на снопове.Като ходих при една моя приятелка фризьорка тя ми каза да си правя маска от равни части мас,газ,един жълтък и едно шишенце витамин А.за да спре косопада отначало през два дена се правят маските и после в месеца виднъж.Стоиш колкото можеш и спри да я боядисваш известно време.При мен подейства успех. smile3511 newsm44
Виж целия пост
# 5
продуктите на PHITO са много добри (само питаш кой е против косопад че не го помня) търси ги в аптеката.аз така си реших проблема  Hug
Виж целия пост
# 6
Аз знам само мързеливите и скъпи системи. Всичко е индивидуално. НА мен веднъж едно ми действа, друг път -друго. Ползвала съм предимно ампули на Виши, Фито и Дюкре (спрейове за ден и нощ). Виши и Дюкре действат много добре, но на бременни не се препоръчват. Сега аз понеже съм бременна, ползвам Фито. Забелязах, че на третета ампула косопадът спря. Но фито са повече за подхранване. При причини като стрес, хормонален дисбалнас и смяна на сезоните най-добре действа Виши, Дюкре също е отличен избор, но там трябва да се приложи цялата серия от продукти против косопад (шампоан, спрейовете и витамините за пиене - ако имаш интерес в добре заредените аптеки ги има и там ще ти обяснят подробно). Общо взето ти трябват 60-100 лв... Sad
Иначе има и по-скъпи неща - Leonor Greyl например, но там цените са космически, а и лично не съм ги пробвала - само отзиви съм чувала. Но един техен шампоан (най-ефтиното) е около 60 лв... Ясно защо не съм ги пробвала...
Виж целия пост
# 7
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан и още толкова за балсам и да си ги пестя с капкомер, но косата ми да се запази. А аз съм с генетично слаба коса... Малко ми трябва...
Виж целия пост
# 8
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан

 newsm10   напълно съм съгласна с теб!
Виж целия пост
# 9
Имам чувството, че това е повсеместен проблем.
До преди година мятах грива и това бе едничката ми гордост  Twisted Evil
Килцата ми са достолепни, ръстта отчайващ за всеки нормален мъж  Joy, с думи прости - голееееема жена  bowuu
Преди около месец ми подариха пълен комплект "Fitoval" за косопад
шампоан, витамини и тоник.
Няма да повярвате, предвид определено ниската цена, ефект имаше от първия ден  Peace
А и аз, мързеланката, немой да стопим некое килце, си го поръчах по телефона и ми го доставиха в офиса  Rolling Eyes
Горещо го препоръчвам, апропо моя близка, със себореен дерматит също покрай мен реши да го пробва и е много доволна
Целия масраф и за трите неща е около 22-25 лева, а само витамините са за два месеца
Струва си да опиташ
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 10
Имам чувството, че това е повсеместен проблем.
До преди година мятах грива и това бе едничката ми гордост  Twisted Evil
Килцата ми са достолепни, ръстта отчайващ за всеки нормален мъж  Joy, с думи прости - голееееема жена  bowuu
Преди около месец ми подариха пълен комплект "Fitoval" за косопад
шампоан, витамини и тоник.
Няма да повярвате, предвид определено ниската цена, ефект имаше от първия ден  Peace
А и аз, мързеланката, немой да стопим некое килце, си го поръчах по телефона и ми го доставиха в офиса  Rolling Eyes
Горещо го препоръчвам, апропо моя близка, със себореен дерматит също покрай мен реши да го пробва и е много доволна
Целия масраф и за трите неща е около 22-25 лева, а само витамините са за два месеца
Струва си да опиташ
Успех   bouquet
Не знам... аз вече се отчайвам Cry имах къдрава и гъста коса, досега се гледах на снимките, напрово ми се доплака. В момента косата ми е права и цъфти ужасно...Ще опитам с "Фитовал", колко време ползва серията? Поздрави Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвам я от около месец и половина и вече съм като Лилиту от дъртия брат, почти имам ореолче от малки, нежни космета  Joy
Голям майтап е като си изправя косата  hahaha
Стръчват отвсякъде и вече се отказвам от любимата Ровента  Sick, но пък си се вапцам  Laughing както си му е реда  Peace
За мен са страхотнаа комбинация, дано да помогне  Peace
УСПЕХ  Hug
Виж целия пост
# 12
Имам чувството, че това е повсеместен проблем.
До преди година мятах грива и това бе едничката ми гордост  Twisted Evil
Килцата ми са достолепни, ръстта отчайващ за всеки нормален мъж  Joy, с думи прости - голееееема жена  bowuu
Преди около месец ми подариха пълен комплект "Fitoval" за косопад
шампоан, витамини и тоник.
Няма да повярвате, предвид определено ниската цена, ефект имаше от първия ден  Peace
А и аз, мързеланката, немой да стопим некое килце, си го поръчах по телефона и ми го доставиха в офиса  Rolling Eyes
Горещо го препоръчвам, апропо моя близка, със себореен дерматит също покрай мен реши да го пробва и е много доволна
Целия масраф и за трите неща е около 22-25 лева, а само витамините са за два месеца
Струва си да опиташ
Успех   bouquet

Моля те, сподели откъде си го поръча.
Виж целия пост
# 13
Продуктите на Фитовал са наистина много добри Peace
Има ги в аптеките.
Виж целия пост
# 14
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан и още толкова за балсам и да си ги пестя с капкомер, но косата ми да се запази. А аз съм с генетично слаба коса... Малко ми трябва...
Сподели моля те каква козметика за коса ползваш, защото си изброила тези които масово ги има,а и аз търся нещо по-различно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия