Големи или малки цици?

  • 29 340
  • 116
Хайде сега да кажат мъжете! 
Или пък средни? Mr. Green
Кои са най-предпочитаните?
Виж целия пост
# 1
Средни Laughing

Виж целия пост
# 2
Ааааа  Naughty, тия въобще не са средни  Joy!
Виж целия пост
# 3
Ааааа  Naughty, тия въобще не са средни  Joy!

 hahaha А тия тогава какви са  newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз пък си мисля,че е по-важно да са стегнати.
Виж целия пост
# 5
По големшки и стегнати.
Виж целия пост
# 6
Лично мое мнение:
Абсолютно никакво значение няма размера на циците. Това е някаква заблуда която кара много жени да се срамуват от тялото си. Лошото е, че това се подхранва от мъже на които и "козината" им пречи.
Предпочитам всички видове при които няма допълнителна намеса. А относно секса, циците са не са от значение. Важно е желанието!!!
Виж целия пост
# 7
Лично мое мнение:
Абсолютно никакво значение няма размера на циците. Това е някаква заблуда която кара много жени да се срамуват от тялото си. Лошото е, че това се подхранва от мъже на които и "козината" им пречи.
Предпочитам всички видове при които няма допълнителна намеса. А относно секса, циците са не са от значение. Важно е желанието!!!

Както винаги съм съгласна с теб Wink
Кво значение има кви са ти циците?Важното е да се клатиш добре.
Виж целия пост
# 8
Ааааа  Naughty, тия въобще не са средни  Joy!

 hahaha А тия тогава какви са  newsm78


моите
Виж целия пост
# 9
Питах съпружеското тяло и ето отговора: би спрял поглед върху по-цицореста дама, но размер гигант също не го блазни, нито пък тип "пържени яйца"   Laughing Но и той е на мнение, че гърдите не играят основна роля в отношенията, те създават само първоначалното впечатление. А най-мрази силиконови, направо се отвращава от такъв тип (поне така каза  Laughing ).
Виж целия пост
# 10
Ама време и беше на темата: напоследък нищо прясно из "Татковци", пък и всичко по-важно се обсъди и изчерпа - размер на члена, изневяра и т.н.
Мдааа...време беше  Joy
Виж целия пост
# 11
По големи е по приятно за гледане и допир!
Оптималния и удачен вариант е като на певицата - Преслава нейните са просто жестоки! bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 12
Да не са по големи от шепата, че тогава става страшно.
Виж целия пост
# 13
Да не са по големи от шепата, че тогава става страшно.
Щооооо?
Това ми напомня идеала на един познат, който държи жената да е с мъъънички ръчички. За да му изглежда по-голям, естествено Mr. Green
Виж целия пост
# 14
За мен по-важна е правилната форма на гърдите и да са стегнати, а не размера им. Но истинското предизвикателство в женските гърди са зърната, колкото по-щтръкнали, толкова по-добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия