Къде във Варна има качествени спални комплекти?

  • 950
  • 4
Помагайте, че искам да купя на моето момче спален комплект за подарък. Има един магазин на червения площад, българско производство са завивките, но не знам как са като качество. Никога не съм купувала и не знам какво да търся и избера.
Един колега каза,че турските били най-добри....
Дайте ми идея.  Hug
Виж целия пост
# 1
На Чаталджа, като тръгнеш от кръстовището към пазара, от дясната страна в алуминиевите магазини. От там имам 2 комплекта и ползвам само тях от 6 години. Е вече малко са поизбелели и наскоро видях че едната калъфка за възглавници вече се е протрила, но кооолко пранета са видяли, сега като се замисля стотици ( май е време да ги сменям вече  Wink) пак от там ще си купя, защото само там има големи размери на торбите и качеството да ми харесва.

За турските на ТАС отзивите са много добри, но си приготви към 150лв за двоен комплект. Можеш да ги видиш на Бенковска, зад Спортна зала алуминиевите магазини (уф имаше тема за това, но не ми се търси в момента)

Друго, което бих препоръчала е да намериш хубав крепон и да поръчаш да ти ушият по размери. Като цена идва сходно с готовите. На Съборни имаше едно магазинче, където имаше много хубав крепон, но май го затвориха и не знам къде са го преместили. Може би в подлеза на гарата ще има добър избор. Не ти помогнах много, но скоро не съм се оглеждала за сплани комплекти а ще трябва.
Виж целия пост
# 2
ТАС има и на Братя Миладинови 28, магазина за пердета
Виж целия пост
# 3
ТАС има и в магазинче в Спортна зала, точно до входа. Аз съм много доволна от тази марка.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите!
Днес купих от един магазин на Владислав-производство са на варненска фирма- "Санта-4". След като го взех, едни колеги ми казаха,че е с хубаво качество и даже сме ги продавали преди време в нашата фирма.
На мен ми харесва, ще видим колко ще издържи. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия